bugün

vah vah, toh toh eşliğinde başbakanımız recep tayyip erdoğan'ın özel hayatın gizliliği prensibi ilkesini çiğneyerek komada yatan bi' adamın mesajını bütün kamuoyuna ifşa etmesidir. yalan mı? belki ben seviyordum adamı! ama bu mesajdan sonra..? evet aynen olay şöyle:
türkiye cumhuriyeti başbakanlık dramatik magazin servisi sunar..sahne bir bölüm bir:
+ ülkemizin değerli türkücülerinden! ve sanatçılarından! ibrahim tatlıses'e çok üzüldüm. kendisi bana vurulmadan bir gün önce mesaj yollamış. mesaj aynen şöyle
- sevgili başbakanım: aday olup olmamam möhim! değil. ama siz çok delikanlısınız ve bu tavrınıza hastayım. ( şappi şappi)

meali: " ulan bu ibrahim tatlıses'i sevmeyen de yok. aslında hiç hazzetmem ama bendeki şansa bak ki, vurulmadan bi'gün önce bana mesaj göndermiş kerata. yalakalık da yapmış ama es geç. seçimler yaklaşıyor acaba ondan olabilir mi? olsun bee, yalakalık yapmışsa ne çıkar. zaten bütün çevrem de öyle değil mi?..eğer gözlerim yaşarmazsa bilin ki mağdur edebiyatında artık kendime bile inanmıyorum idare edin...evet evet en iyisi kalın çerçeveli bir gözlük. ciddi bir havası var...
evet gelsin bonuslar gelsin oylar!?! "
meclis tarafından çaylak edilmesi gereken başbakandır.
(bkz: duygu sömürüsü ile oy toplamak)
kendisine yapılan yalakalığı ifşaa etmiş başbakandır. rant peşinde koşmuştur her zaman olduğu gibi.
böyle de bi kankayız durumu.

görsel
delikanlı tavrınızı sevdik. hiç böyle bir başbakanımız olmamıştı.