bugün

cogunlukla yakisikli olan heteroseksuel erkeklerin icinde bulunabilecegi berbat durum.

sahsen kendimi yakisiklilar grubunda saymamakla birlikte bu dertten muzdarip olanlar kategorisinde sayabilirim.

oncelikle sunu belirtmeliyim ki; ne hikmetse ibnelere karsi ozel bi tiksinti hissediyorum . her ne kadar modern dunya literaturu bize bu meselenin sadece basit bir kisisel tercih meselesi oldugunu soylese de icimdeki bu iflah olmaz hissiyati dindirmem zor.

bununla birlikte ne acidir ki, zaman zaman bu guruhla karsilasmak durumunda kalabiliyorum. kah otobus duraginda, kah dukkanda beklerken,kah bi restorandayken.

bi defasinda dukkanda bekliyorum. eleman geldi, gayet nezaketli bi sekilde muhatap oldum onunla.
-ya gercekten bu zamanda sizin gibi kibar nazik konusan insanlar bulmaz zor.
(ben durumu daha cakmadim)
+ne demek, buyrun bi cay bile ikram edebilirim. (bkz: etmez olaydim)

derken konu konuyu acti, elamanin askerlik durumuna geldi.

+yaa demek orasi. sizin orda askerlik sartlari cok zormus duyduguma gore. oraya giden asker arkadaslar cok problem yasamis.
-hayir yaa ben hic bi problem yasamadim, beni orda cok sevdiler.

deyince ben mevzuuyu caktim. elemani dukkandan sutlamak icin canim cikti. en son giderken telefon numarami rica etti. tabii ki vermedim. allah tan bi daha ugramadi. (bkz: kendi selameti icin)

en son mesele iki ay kadar once barcelona da bi restoranda kardesimle yemek yerken vuku buldu.
servis esnasinda uc bes cumlelik saka yollu muhabbet etmistim garsonla. kardesim lavobaya inince geldi yanima. ispanya fiestalari seninle cok keyiflidir minvalinde biseyler soyledi.bakislariyla kurdugu cumlenin birlesiminde beni urkuten mesele karsima cikmisti. (bkz: burda da mi)

ben de ingilizcem cok iyi deil dediklerini tam olarak anlamiyorum, kardesim gelince ona durumu acikla tercume etsin bana deyince yontemimin ise yaradigini gordum. eleman:
-yo yooo, kesinlikle buna hic gerek yok falan dedi ve hemen isinin basina dondu.

bi daha gorme ihtimalinin olmamasinin verdigi rahatlikla kuvvetlice elini sikarak bi selam verdim muhterem arkadasa ve cikip gittik.

allah tan tek arzum bir daha hayatimda ibnelerle hic bir ortak noktanin olmamasidir.

(bkz: entry mi kotuleyen ibnedir)
şehir dışında olduğum bir hafta teslim edilmesi gereken matlab ödevini benim adıma yapıp teslim etmesini rica ettiğim, buna mukabil şahsım adına teslim ettiği ödevde program ismi olarak toshack yazan ve beni asistanla papaz eden arkadaşım** vasıtasıyla dahil olduğum güruh.
(bkz: homofobiklerden canı yanan eşcinseller)