1. 1.
  sevgilinizle sevişirken gözünüzü kapatıp elisha cuthbert* yerine brad pitt'i veya orlando bloom'u hayal ediyorsanız ve tabii erkekseniz kesinlikle ibnesinizdir.

  edit: başlık başıma kalmış
  8 -6 ... hadilen
 2. 2.
  amores perros filminde böyle bir diyalog vardı. tam hatırlayamasam da aşağı yukarı şöyleydi.

  - biz buralarda yeni doğan bebeklerin götüne parmak atarız.
  - neden?
  - eğer ağlarsa, şarkıcı; tekme atarsa, futbolcu; gülerse de ibne olacak demektir.
  16 -2 ... tudor lodge
 3. 3.
  "kulağını kaşıdığında kulağın mı zevk alıyor, parmağın mı ?" sorusunu kendinize sorun. mantıklı cevabı bulup bunu ibnelikle bağdaştıran, ibnelik yolunda ilk adımı atmış olacaktır.
  5 -1 ... arikovani
 4. 4.
  ''allah çarpsın ne yazacağımı bilemedim'' der ya insan bazı başlıkları görünce. Aynen o oldu bana da şimdi. Kafamı meşgul eden tek sorunsala aktif çözüm gelmiş. Yani hemen tuvalete gidip deneyeceğim, sonra ibneysem depresyona girip, içip, en yakın erkek arkadaşıma vereceğim. Değilsem de Bi dahaki sefere diyip önüme bakacağım.

  Öylesine mükemmel çalışan bir kafa yapısı ki bu, kendini kontrol edemeyen acınacak haldeki uludağsözlük yazarları adına fikirler üretiyor, yöntemler geliştiriyor.

  Yakında boğazımızı bir bıçakla kestikten sonra o ana kadar gerçekten yaşayıp yaşamadığımızı test ettirirlerse hiç şaşırmayın. Hangi parmaktı pardon? Ben bi işemeye gideyim. Belli mi olur belki son kez erkekler tuvaletine gireceğimdir...
  15 ... insaneti
 5. 5.
  muayene sırasında size rektal tuşe yapmaya kalkan doktoru hastanelik ederseniz sizde ibnelikten eser olmadığı kesindir. hele bir de doktoru gebertmişseniz sapına kadar errrkeksiniz; göğsünüzü gere gere dolaşabilirsiniz gururla. ne mutlu size.
  3 ... dedirten durum
 6. 6.
  (bkz: ibnelik belirtileri)
  ... janjan
 7. 7.
  -eğer eşcinsel yerine ibne demeyi tercih ediyorsanız, gizli eşcinsel ya da diğer bir deyimle gizli ibnesinizdir.
  -eğer homofobikseniz, eşcinsellerden nefret ediyor ve biriyle dahi karşılaşma korkusu yaşıyorsanız, yine gizli eşcinsel ya da gizli ibnesinizdir. içinizdeki eşcinselliği korkuyla bastırıyorsunuz demektir ki bu daha kötüdür, seneler geçtikçe içinizdeki eşcinsellik daha da depresif ya da agresif yollarla tezahür edecek demektir.
  5 -2 ... laz pacino
 8. 8.
  -sadece erkek arkadaşlarınız varsa, sadece onlarla vakit geçiriyorsanız, kadınları sadece döllemek amacıyla görüyorsanız da gizli eşcinsel ya da gizli ibnesiniz demektir.
  3 -2 ... laz pacino
 9. 9.
  kuşu kalkmayan bir takım coşkun ların seksoloji hakkında böylesine deriiin açıklamalarda bulunduğu, yapılacak işler silsilesi..

  mizahın çetrefilli koridorlarında kaybolan bu garipler için padişah gelini bülent ersoy dan geliyor. (bkz: ablan kurban olsun sana)
  ... kelt
 10. 10.
  beyniniz ve fikirlerinize bakın;

  insanları cinsel yönelimlerinden dolayı alay edilip , aşağılanacak bir obje olarak görüyorsanız "ibne" siniz!!!
  6 -2 ... a la folie