1. 16.
    önce akabeli olmak gerekir.
    ... pilihozlu haci baron bey
  2. 15.
    Türk milleti gariptir
    her bi lafı kaldırmaz
    ibne dersin kızar da
    sikersin aldırmaz.

(bkz: neyzen tevfik)
    3 ... bradpic
  3. 14.
    Hastalıktır.
    1 ... sualci
  4. 13.
    ibne olmak
    -1 ... ayelinickccktn
  5. 11.
    bu ğlkede Mehmet Pişkin gibi olmaktır. efendi adam dedi tüm tanıyanlar arkasından ama adam kimse beni anlamıyor hayat anlamsız diye intihar etmiş.
    ... tenete
  6. 10.
    şehir bağlantılı bir durumdan çok, hormonlarla alakalı bir durumdur.
    Şimdi efendim östrojen hormonunun bayanlarda salgılanan miktarı erkeklere oranla daha fazladır aynı şekilde progesteron hormonununda erkeklerde bayanlara oranla salınımı fazladır. Şayet; hormon miktarı-cinsiyet ilişkisinde farklılıklar olması kişileri farklı tercihlere yöneltebilmektedir.

Birde şöyle bir şey var; küçükken erkeklerde anal sfinkterle gerekli gereksiz oynanması, ilerki dönemlerde cinsel tercihleri engelleyebilmektedir. Örnek vermek gerekirse; makattan termometre sokup, vücut sıcaklığı ölçümü yapmak. Bu yöntem son dönemlerde kullanılmamaktadır.
    ... ikinci kattan atlayan psikolog
  7. 9.
    bana hâllenmedikleri sürece sikimde bile olmayan olay.

sizin için de aynı şey geçerli götçü anadolu çomarları. sizi de ilgilendirmiyor.
    3 -1 ... sadaeke
  8. 8.
    gerçeği bilip söylemeyenler içinde kullanılır. ibne denir! hain denir! yavşak denir! yalaka denir! etraf ibne kaynıyor. bulgura, pirince, arabaya, iş yerine, makama, mevkiye, yalana, dolana, vatan satanlara kısaca diyorum ibne olmak sizin karakteriniz.
    -1 ... kurtcebe noyan
  9. 7.
    (bkz: ibne olunmaz doğulur)
    isvicreli bilim adamlari oyle diyor. *
    ... sirinler koyu tulumcusu
  10. 6.
    (bkz: top)
    ... chief