bugün

hdp chp birlikteligini yumşatmaya çalışan " bak bunlarda şu terörölerle birlikte hareket ediyor " demeye çalışan bir adet beyin yoksunu fetö bozguncusunun algı yaratma çabasıdır.

bunların bu kadar salak oldugunu ben 2011 yılında anlamıştım.

yahu degil ibda c el kaide-hizbullah-el nusra-hamas akla gelebilecek ilegal legal ne kadar örgüt cumhur ittifakını desteklese ne yazar.

olum bu ülkede terör nefreti yok pkk nefreti var bunu bile anlayamayacak derecede angut bunlar.

hayır sözünü ettigi örgütte terör örgütü degil bunun gibi fetö sıçmıklarının götündne uydurdukları bir kavram.

edit:daha dogrusu ibda fikriyatına terör örgütü kılıfı uydurmuşar diyelim bu vatan hainleri iyi bilir örgüt kurup birilerinin üye yapmmayı.
Tavsan taşı sikmiş dağı siktim demiş minvalinde bir olay. Lafa bak kemalizm bitiyormuş. Tabi burada kemalizmden kastı cumhuriyet aslinda. Yalniz bu avarelleri uyarmak lazım ittifaklarınin en önemli ikinci parçası ilk kuruldugu gunden bu yana cumhuriyet yanlisi bir parti. Hatta daha evvelki adinda bile bunu belli ediyordu (bkz: ckmp). Hadi bunu geç, akpye oy veren herkes cumhuriyet düşmanı şerri rejim falan isteyen tipler sanki. Boyle sananlar şerri rejimi getirecegini umduklari partinin illerindeki adaylarina bir baksinlar haşa kadin adaya bile oylara gidebilir ha zinhar gunahtır.

Akp sizin gibi mal mi olm, cumhuriyetin tüm imkanlarindan yararlanıyorlar. Yeri geldiğinde küçük bir azinlik olan ibda c ya da selefiler gibi salaklarin da gazıni aliyorlar. (bkz: bu kış kemalizm bitecek) bekle bekle sen. Cumhuriyet yıkiliyor. Ama ekonomiye dikkat etmeyi de unutma az biraz afallarsan şeriatçi dava arkadaslariniz dönüverir kemalist partilere. Öyle baglilar davaya.

Olaya tekrar dönersek ibda c bildiğim kadariyla terör örgutu listesinde var. Her ne olursa olsun malumun ilani olmuş. Baran dergisi ve ekürisi taraf dergisi asagilik birer iftira ve yalan makinesilerdi bir zamanlar. Muhtemelen hala öyle. özellikle taraf dergisi çiller'e kafayı takmısti. Insan olanin utanacağı hakaretleri oradan ederlerdi. Bunlarin daha düşük düzeyde olanıni akp militanlari da yapıyor zaten. Bu bakimdan da hic sasırtıcı degil. Artik bunlarla o kadar çok karşılaşıyorum ki islam ahlak ve fazileti bu mu diyorum. Evet bu.