1. 11.
    Cami varken, mescit varken sokakta orda burda namaz şov yapanlara ses çıkarmayan, beleşten maaş alanlara hiçbir şey demeyen Muaviye taifesi iş başında.

Sizin zihniyetinizdekiler yüzünden ateist oluyordum yaşar Nuri Öztürk çıktı karşıma imanımı korudum. Allah sizi neetsin bilmiyorum ama vardır elbet bir planı.
    Ülke batıyor mescit diyor yahu. Coniler gelince ıraktaki gibi her yer mescit olur merak etme sen.
    2 -1 ... thelma
  2. 12.
    Boş bir iddia. imamoğlu'nun böyle bir icraat yapacağına ihtimal vermiyorum. imamoğlu kutuplaştırıcı bir politika çizmeyeceğini her seferinde deklare ediyor. Bu olsa olsa ancak imamoğlu'nun kaybetmesini isteyenlerin bir beklentisi olabilir.
    1 ... sairceketli
  3. 13.
    (bkz: troll yazarların hep akpli olması)
    2 -1 ... huni kolisi
  4. 14.
    notur dam yanınca oraları kilise yaptılar çünkü.
    ... teflon
  5. 15.
    Ya ne salak adamlarsiniz lan hayatimda ne siz laik diye geçinen saygisiz insanlara yada din ile milleti uyutmaya calisan insanlara oy vermedim vermeyeceğim size ne lan mescitlerden siz değilmisiniz oglum birisi ateistliğinize laf ettiginde gotunuzdeki şorta dokunduğunda ozgurluk yokkkk yaaeee diye aglayan zirlayan ulan milletin dinine dokunmaya caliştiğiniz için bugun millet kotunun iyisi diye bunlara oy veriyor obur taraf icin yazip parmaklarimi kirletmeyeceğim al birini vur otekine farkiniz yok kardesim siz laikliği din duşmanliği olarak benimsemiş insanlari tipki obur taraf gibi kutuplaştiriyorsunuz bir gun umarim her iki tarafida bu halk sonsuza dek demokrasi yoluyla def eder bu topraklardan yarariniz yok zarariniz cok.
    1 -3 ... sqilacci74
  6. 16.
    Enerjisi fazla gelen sporsever beyanı. Fener gassaray maçına gitseydin keşke. Deşarj olurdun. Bir ihtimal.

(bkz: ihtimale bak)
    (bkz: otur çay demle)
    ... gazeloglu
  7. 17.
    çomarların havlamasıdır.

çekemeyen anten taksın.
    -1 ... zamanla akillanan adam
  8. 18.
    asıl çoğu devlet okullarındaki mescitlerin kapatılması gerekmektedir.

buna ayrı başlık açmaya lüzum var mı bilemedim.

il/ilçe farketmez. yasal bir suç olduğu halde, hala bazı ortaöğretim ve ilköğretim okullarında maalesef malum hükümet gereken denetimi yapmamaktadır. ilk/ortaöğretim çağında kilise, mescit, cami, sinagog; yasaktır. kısacası reşit olmayan bireyin inanç özgürlüğünü etkileyemezsiniz.
    2 -1 ... what about it daddy cool
  9. 19.
    Türbanlı kardeşimizin kıyımı başladı.

Sıra kısa sürede mescitlere gelecek gibi.

Allah bunları ıslah etsin.
    3 -10 ... a t e c h s o
  10. 20.
    Bizim Eve yakın olan caminin önüne de saman balyaları yığdılar dün.
    Gidişat fena... sabah zaten tanrı uludur diye okundu ezan.
    10 -1 ... 0fu0