1. 1.
  ibb tesislerindeki mescitlerin kapatılması
  7 -3 ... alpertunna
 2. 2.
  Dur mümin sakin ol. Hemen ne sokağı?
  3 ... lipsos
 3. 3.
  Yapar bunlar ezan düşmanıdır.
  2 -11 ... iyneci bey
 4. 4.
  Yerlerine birahane açılacakmış.
  Baş örtülü memurları da garson yapacaklarmış.
  9 -2 ... lipsos
 5. 5.
  o kadar çok ki bu memlekette okullarda bile var. nereye kapatıyorsun? ne iktidarın yeter ne de ömrün, kapa kapa bitmez 200,250 seneyi bulur.
  2 -2 ... emihotspace
 6. 6.
  önce belediyelerden başlayacağız. sonra ilçeler sonra tüm istanbul ve en sonunda bütün türkiye. binicez sırtınıza vurucaz kamçıyı vurucaz kamçıyı. neden yapmayalım ki hepsini ahır yapıcaz. rükuya eğilecek yer bulamayacaksınız. sonra ezanı türkçeye çevirip sonra fransızca yapacağız. nasılsa anlamını bilemeyeceğiniz için imam aslında gramafon böceği gramafon böceği diyecek ama anlayamayacaksınız.
  musluklardan alkol akacak ve çıplak kadınlar yollarda gezecek. başörtüsü yasaklanıp onun yerine bitki örtüsü olan maki getirilecek.

  manyak mısınız lan siz:) oturun oturduğunuz boktan yerlerde bir şey olacağı yok. sadece haksız, yandaş parasıyla geçinmek sizin için biraz zorlaşacak o kadar.
  9 -3 ... manyak olmaya karar verdim
 7. 7.
  Hadi çıksana sokağa %50 ?
  1 -1 ... barkhausen krakeri
 8. 8.
  Cami varken, mescit varken sokakta orda burda namaz şov yapanlara ses çıkarmayan, beleşten maaş alanlara hiçbir şey demeyen Muaviye taifesi iş başında.

  Sizin zihniyetinizdekiler yüzünden ateist oluyordum yaşar Nuri Öztürk çıktı karşıma imanımı korudum. Allah sizi neetsin bilmiyorum ama vardır elbet bir planı.
  Ülke batıyor mescit diyor yahu. Coniler gelince ıraktaki gibi her yer mescit olur merak etme sen.
  2 -1 ... thelma
 9. 9.
  Boş bir iddia. imamoğlu'nun böyle bir icraat yapacağına ihtimal vermiyorum. imamoğlu kutuplaştırıcı bir politika çizmeyeceğini her seferinde deklare ediyor. Bu olsa olsa ancak imamoğlu'nun kaybetmesini isteyenlerin bir beklentisi olabilir.
  1 ... ahmet beyin ceketi
 10. 10.
  (bkz: troll yazarların hep akpli olması)
  2 -1 ... huni kolisi