bugün

haksız olarak işe girenler ve hiçbir iş yapmayanlar atılsın eyvallah ama eğer yerlerine orospu çocuğu hdp'liler gelirse o zaman tepkiyi görürsünüz.
ibb nin geçmişini bilmeyen cahil birinin söylemidir. allah bilir köyünden nete giriyosundur istanbulun geçmişini nerden bileceksin.
sıra elbette erdoğan, kavakçı vb. ailelerin saraydaki israf ve haramlarına gelecek.

(bkz: türkiye pisliğini temizliyor)
son bitirmeden bi ilaçlı su dökülsün lütfen.
Adam yalan dolanla yenikapı da şov yapıyor bu mallar da temizlik yapıldığını sanıyor. O zaman sana görev veriyorum at kafası. Yenikapıda sergilenen araçların sergi sonrası ne olduğunu bulup cevap vereceksin. Ona göre temizlik mi yapılıyor yoksa şov mu anlarsın.
Çalışamazdınız ya. Siktirin gidin.
Keşke kuduz aşısı bulunmasaydi.
kıyamam lan. a- haber'de denk geldim. şaka maka hakta arıyorlar oturmuş. haramzade terör artıkları.
"hiçbir işçi işinden olmayacak"

" "namus sözü(!)" veriyorum".
(bkz: geriden)
ibb nin sırtına yasladıkları

2 ne idüğü belirsiz gazzzteyi

de kapatmak zorunda kaldılar

tabi kendi ceplerinden harcayamazlar

illa istanbul halkına yaslayacaklar

daha evvel okçular bokçular vakfı vardı

paranın nereye gittiğini bile yoktu

şimdi durumları vahim.
daha çok kuduracaklarına delalet çomarların, sıra türkiye'nin tanamına geliyor.
haramın verdiği rahatlıktan oldukları içindir. alın teriyle geçinin de utanalım haydi. o da zor ; bir mesleğiniz, bir yeteneğiniz yok ki.
Nasıl bir temizlik yapılmış söylermisin. israf var diye ortalığı ayağa kaldırdınız, paralar cemaatlere aktarılıyor dediniz bunlarla ilgili en ufak bir gelişme göremedik. Şu yapılan temizliği bi anlatırmısın. işçi kıyımlarını söylüyorsan haklısın.

Şunu hatırlayalım tabi ki. Genel başkanınız seçimden önce ne diyordu? mevcut çalışan işçilere dokunulmayacak? Herkes çalışmaya devam edecek.

Sonuç ? Herkesin malumu
adam işçi kıyımı diyor, bakar mısın arsız aktroll e makarna kömür için mi yoksa bankamatik için mi çalıştığı belli değil.

ibb nin içinde ak parti için çalışanlar var yetmedi, imamoğlu gelmesin diye miting yapanlar var.

kocam onlar için çalışamz diyen kadının kocası mesela ne oldu acaba..

ben olsam hepsini işten çıkarır kahkaha bile atardım. imamoğlu yine vicdanı adammış çoğu hala çalışıyor ibb de.
Artık üç kuruşluk tarikatlara, hortumcu yandaşlara,tecavüzcü derneklere para akmıyor.

(bkz: Kudurun)
Mesela en son ulaştırma bakanlığı sittin yıldır ukome ye bağlı havataşları bakanlığa bağlamaya çalışıyordu, öncesinde boğaz çevresinde ibb nin tasarrufunda olan arazi ve sit alanlarını “boğazlar komisyonu/müdürlüğü” adı altında yine cumhurbaşkanlığı na bağladılar. Artık nerelere giden giderler temizlendi ise siz düşünün.

Yani özetle genç adam; anlayana sivri sinek saz, ama iq su olmayan senin gibilere sazı soksalar az.
--spoiler--
adam işçi kıyımı diyor, bakar mısın arsız aktroll e makarna kömür için mi yoksa bankamatik için mi çalıştığı belli değil.
--spoiler--

Kardeşim bırak şimdi bankamatik memurlarını. Genel başkanın işçi çıkarmayacağız dedi mi demedi mi? Bankamatik memuru olduğu alnında mı yazıyor nasıl ayırt ettiniz amk. Madem çalışmadan para alanlar işten atıldı niye hakların da dava açılmadı, paralar geri alınmadı. Buna cevap ver. boş boş konuşma.

beyni yok fikri var. götlek sen kimsin ki bana aktroll deme cürretinde bulunuyorsun. bakkala ekmek almaya yollasam evin yolunu bulamaz gelmiş burda artislik yapıyor habeş maymunu.

--spoiler--
artık üç kuruşluk tarikatlara, hortumcu yandaşlara,tecavüzcü derneklere para akmıyor.
--spoiler--

eee ne güzel işte. bizde soruyoruz buralara akmayan paralar nerelere gitti. düşün şimdi sürekli bir yöne para akışı var. Sen bunu kestiğini söylüyorsun, o zaman bu para bir yerde birikmesi lazım ve bir şeyler yapılması lazım.

Soru şu - tarikatlara gittiğini iddia ettiğiniz paralar nerede birikiyor mesela, telaffuz edilen rakamlar ibb kasasında kalıyorsa hangi hizmete harcanıyor mesela. bilgi verirmisin bir zahmet.