1. 11.
    Olay şöyle oluyor. Bunlar şimdi bir logo için emin olun olağan dışı para vermişlerdir. Zaten normal fiyati 500 - 1000 lira arası hani en kötü işletmeler için bile. Sonra gidip çok yakınına demiştir sen anlıyorsun bize logo yap diye. O sığır da ay yapayim demiştir ama zeka ve hayal gücü olmayan klasik özel okullu muteahhit çocuğu oldugu için " ay ben google' dan çalıp koyayım kim nereden bilecek, zaten ekrem amca ' da anlamıyor internetten" demiştir.sonra logoyu hazırlayıp göstermiştir. Çok beğenilmiştir, çok övülmüştür, çok para verilmiştir.

Şimdi hadi hakkınızı helâl edin.
    2 -2 ... uzak diyarlarda evli barkli
  2. 12.
    aktrolchpkkiyisaadet
    herşey çooooooook güzel oluyor hey maşaallah.
    1 ... evrenseldudunce
  3. 13.
    eski yönetimdeki tasarım ekibi, yeni yönetimle birlikte yenilenmezse böyle olur. Nihayetinde tasarım ekibinde işten çıkarılma olmamış sonucuna varabiliriz.
    -3 ... champagne and limousines
  4. 14.
    Bigbang'e bilgilendirmesi için teşekkür ediyorum. Logonun çalıntı olmadığını ve 99 dolara satın alındığını ispatladı. O yüzden çalınmış olduğu iddiası asılsızdır.

Ancak, 18 milyon insanı yöneten kişilerin stock sitesinden 99 dolara alınan bir logoyu ibbtv logosu yapması vizyonsuzluğuna ne diyecek merak ediyorum!

Bu stock sitelerinde satılan logoları sokak arası bakkallar, simitçiler falan alıp şirket logosu yapıyorlar.
    Bu istanbul büyükşehir belediyesinin dünyaya açılan yüzü olan ibbtv'ye yakışmış bir logo mu?
    Tamam! Cami hazımsızlığınız var biliyoruz. Bari bünyende çalıştırdığınız yüzlerce tasarımcıdan falan birer logo örneği isteyip adam gibi bir logo yaptırsaydınız.
    1 ... hayat guzel
  5. 15.
    şu hale bak oha çalını mıymış bile diyemiyoruz artık alışmışız sağdan soldan.
    ... karpuzreceli
  6. 16.
    harika bir iş çıkarılmıştır..

neredeyse bedava denilecek rakama basit bir logo tasarımı işi çözülmüştür..

ama 10 milyon dolara sikindirik bir logoyu akp’li belediye yaptırsaydı kabahatli olmazdı..

sizler mi gavatsınız?

analarınız mı orospu?

anlamadım amına koyayım.. bir insan sikilmeye neden bu kadar meraklı olur ki?
    4 -4 ... ciddiliinsan
  7. 17.
    bing bang delisi zaten yzmış ,99 DOLAR yaklaşık 600 türk lirası aylık 50 lira .

allah'a şükür deyin..

ulan ak eşekler bir belediye sitesi için 80 milyon lira verilmiş diğer bir internet tasarımı için 11 milyon bir diğeri 14 milyon mazbata günü (ekrem beyin ilk mazbatası) 13 milyonluk fatura ..
    25 yılda nasıl neler girdi artık siz düşünün.

ak eşek kalkmış ayda 50 liranın oda tam elli değil aylık 45 -46 lira falan onun hesabını yapıyor ki logo için her zaman bir tasarım ve kullanma ücreti verilir özel şirketlere bakın görürsünüz..

hep diyorum siyasal islamcı müslüman mı namaz mı kılıyor cuma'ya mı gidiyor aman uzak durun günah haram bulaşır.

allah belanızı versin..

not; bing bang delisine teşekkür. (bizde fazla akılı değiliz ,yani)

**** sayın olmayan siyasal islamcı hırsız görmek istiyorsan aynaya bak..
    1 -4 ... baris hemen simdi
  8. 18.
    Sanırım sadece ibb tv nin logosunu değiştirmişler. Aksi takdirde eski logo çok daha anlamlı ve mantıklı. Değiştirilmesine, hele ki böyle anlamsız bir sembol ile değiştirilmesine kesinlikle karşıyım.
    ... benimnickimyirmibesharfli
  9. 19.
    malibu logosundan sonra bu üllkede doğal olandır.
    ... importer
  10. 20.
    yalnız aynı şeyi iktidar partisi gerçekleştirmiş olsaydı buna vereceğiniz tepki, ne var ya 3 kuruşa halletmiş olmazdı. daha fikriniz dışına çıkamıyorsunuz nasıl olacak bu zihniyetle
    1 -1 ... bitsy