bugün

kendilerinin en iyi yaptıkları işi icra ederken rahat etmeleri için yaptırmışlardır. bilirsiniz şah ismail kaşari yavuz sultan selim'e bir fıçı kaka göndermiştir, yavuz sultan da buna karşılık bir fıçı lokum gönderip üstüne "insan yediğinden ikram" eder yazar. nereden geldiyse aklıma. kaşarlı şah devşirmelerini kızdırmam umarım.
Bir şeye yaramaya başlamışlar..
Hem bütçeden para harcanmıyor, hizmet yok, hem de gelen zamlarla gelirde artış var.

Bu paralar nerelere aktarılıyor?

Kimler finanse ediliyor?

Bu paralar ile neye hazırlık yapılıyor?

Bi fikri olan var mı?
şu otogarı kapatmayıp hala bişeyler yapmaya çalışmaları saçmalığı yanında bişey diyemiyorum. metroyla yanından geçmeye korkuyor insanlar.
Yok yok şimdi iyice anladım bu CHP'den, solcu takımından bir bok olmaz, gerçi bok olur da böyle tuvalet yapıp sıçarlar işte.

koskoca istanbul büyükşehir belediyesi lan yapa yapa Küçük bir tuvalet yapıyor, büyük eser deyip hayran hayran resimlerini paylaşıyorlar, Bununla övünüp, reklamını falan yapıyorlar.

Köprü mü olm bu, yoksa tünel mi, metro mu, yani böyle şeyler yapmayı beceremez de es kaza yaparlarsa çıldırır falan bunlar.

Tuvalet lan bu tuvalet: sıçmahane çok büyük eser çoook hahaha.

Sıçmık kadar beyin yok, kabiliyet yok bunlarda.

Yok arkadaş Yok.
o esenler tuvaletini o hale getirmek için kesin çernobil'den özel ekip getirdiler amk.
bizim halkımız kıymetini bilmez, gider bu hizmetin içine ederler.
gerçekten başarılı bir hizmettir. istanbulda yaşamayanlar anlayamaz. bu otogarın tuvaletlerinde cesetler falan vardı hep sağda solda. içeriye girmeyi bırak tuvalete 20 metre yaklaştığında gözlerin kararmaya başlıyordu kokudan olm. ister chp ister akp yapsın takdir ederim ben bu işi..
Yalnız buranın önceki halini kullananlar bu yapılanın ne denli başarılı bir iş olduğunu anlarlar.
Esenler otogari tuvaleti unesco tarihi miras listesine alınması gereken bir yapı iken bu restore çalışmasıyla adeta tuvaletin içine sıçan bu restoreye imza atanlara yazıklar olsun!
görsel

şekil a'da görebileceğiniz hizmettir. emeği geçen herkese teşekkürler. yüzde 35'lik zammı eleştirenlere kapak gibi cevap olmuştur. *
güncel Önemli Başlıklar