bugün

Gibsonım şu salaklara 4 Nesil laf anlatmaya çalıştım. Anlamazlar. Siktir et.
(bkz: özhaseki nin belediyeyi çalıştırmayın talimatı)

sizi şöyle alalım aktroll kardeşler.

tam olarak şöyle yazıyor. “Bildiğiniz gibi, bu zamana kadar hiç sefer azaltması yapmadık. Seyahat oranı yüzde 60’ların üzerinde azaldı” %60'ını iptal etmemiş, neyini tartışıyorsunuz.
hala yalan haberdir. lonk otoldoğo holdo ononmoyon dollomolor öyle mi ? kaz kafalılar. atılan linki açıp bir okuyun diyoruz zaten. hala link atıldığı halde inanmayan var diyor. gerçi bu değil miydi "ibb nin yaşlılara ulaşımı **engellememesi**" başlığını "engellenmesi" zannedip gelip "yaşlıların gezme haklarını elinden alamaz kimse ibb hep böyle pis kötü" deyip sonra jeton düşünce entryi silip silip kaçan. nasıl bir kitlesiniz siz oğlum okuduğunuz şeyi bile idrak edemiyorsunuz *
link atıldığı halde hala inanmayan dallamaları görmemize vesile olan durumdur. siz ülkeden moğolistana gidin lan
hala yalan konuşulan olaydır. ya oğlum nerede yüzde 60 yazıyor lan nerede ? ilk entryde yüzde 60 azaltılacak lanet olsun hepinize demiyor muydunuz ? nerede yüzde 60 azaltılacağı yazıyor diyorum hala riv riv riv. herkesi kendiniz gibi satılık zannetmeyin. biz babamızın arsası var diye vatana ihanet projelerini savunmayız. veya midemize haram lokma girsin diye. burada sizde dahil hepiniz biliyorsunuz kimler satılık kimler menfaat için hırsızlıkları tecavüzleri savunuyor.

adam gibi soru soruyorum adam gibi cevap bekliyorum kıvırmadan kıvranmadan. o yazının neresinde sefer sayıları yüzde 60 azaltıldı yazıyor.

görsel

bir çomarda alta geldi. kafalara baksana bir tanesi cevap veremiyor lan ahahaha. bunlara para veriyorlarsa cidden haram zıkkım olsun verdiğimiz vergiler.
öteki yevmiyeli de geldi. rall yok mu rall ? onuda çağırın belki bir parça algı yaratırsınız linke tıklayıp haberi okumayan size benzeyenler üzerinde *

Ulaşım stratejimizde de bazı değişikler yapacağız. ****işe gidiş ve dönüş saatleri dışında, yani pik saatler dışında tüm toplu taşıma hizmetlerinde insan sağlığını etkilemeyecek boyutta azaltmaya gideceğiz**** Bildiğiniz gibi, bu zamana kadar hiç sefer azaltması yapmadık. *****Seyahat oranı yüzde 60’ların üzerinde azaldı*****

neden yalan söylüyorsunuz lan ? çok basit bir soru soruyorum yok ekotrol yok kandil simidi işi gene goy goya vurup yırtmaya çalışıyorsunuz her zamanki gibi..
tamamda adamlar sefer iptal edeceğiz dememişler ki. yanlış anlamayayım diye 2 defa okudum hiçbir yerinde mesai saatleri içerisinde herhangi bir sefer iptali olacak yazmıyor ? gece ulaşımında seferleri kısıtlayacağız demişler. yaşlı insanlar biraz daha dikkat etsin demişler. hiçbir yerde yüzde 60 azaltacağız veya yüzde 30 azaltacağız denmemiş ki. haberi hem böyle paylaşıp sonra 60 olmaz 30 olur demek provokasyondan başka bir amaç güdülmediğini gösterir. yalancılık ile bir şey elde edilemez..
olmayan uygulamadır. insan paylaştığı kaynağı okumadan sözlüğe atınca böyle oluyor işte. adamlar sefer sayılarını yüzde 60 azalttık veya azaltacağız dememiş. devletimiz ( hükümeti kast ediyor ) ile uyumlu şekilde yürüttüğümüz kampanya ile yolcu sayısı yüzde 60 azaldı diyor. ama yeterli değil yaşlılarımız daha fazla özen göstermeli diyor. azaltılacak sefer sayısı zaten bizim getirdiğimiz uygulama olan gece seferlerinde olacak diyor.

--spoiler--

Ulaşım stratejimizde de bazı değişikler yapacağız. işe gidiş ve dönüş saatleri dışında, yani pik saatler dışında tüm toplu taşıma hizmetlerinde insan sağlığını etkilemeyecek boyutta azaltmaya gideceğiz. Bildiğiniz gibi, bu zamana kadar hiç sefer azaltması yapmadık. Seyahat oranı yüzde 60’ların üzerinde azaldı. Hem buna paralel olarak hem de kent içindeki mobilizasyonu mümkün olduğunca azaltmak adına seferlerimizde bir miktar kısıtlama olacak. Yeni tarifeler istasyonlarımız ve sosyal medya aracılığıyla siz vatandaşlarımıza duyurulacak. Lütfen bu duyurularımızı takip edin.

Burada özellikle risk grubu altındaki 60 yaş ve üstü yaş almış hemşehrilerimize seslenmek istiyorum. Her ne kadar ulaşımı kullanmanızda yüzde 70 civarında azalma olsa da bunu mümkün olduğunca sıfırlamamız lazım. Sizden ricam, çok elzem olmadıkça, lütfen başta toplu taşıma araçları olmak üzere toplu alanlardan uzak durun. Evinizde izole olun. Belediyemizi ilgilendiren bir ihtiyacınız olursa, lütfen çağrı merkezimizi arayın. Dayanışma için yanınızdayız. Bu süreçte hastalığın bulaşmaması çok önemli. Bu çağrıyı, ilk önce kendi anne babama yaptım.

--spoiler--

ilgili pasaj burası. ne bileyim burada böyle provokasyon yapılınca ele ne geçiyor hiç anlamadım..