bugün

ulan adamlar siz çomarlar biraz akıllanın diye gazete dağıtıyor daha ne istiyorsunuz akit okumayı bırak çomars.
sabah akit mi dağıtsın.
sözcü okumakatansa bir ağaca gider boş boş bakar daha çok şey kazanırım.
o kadar masrafa yazık.
akp'nin yerinde olsam bekçilere toplattırır, yerine akit gazetesi koydururum..
Ulan şu herif ;

--spoiler--

tabi her zaman olduğu gibi bu defa da chp fanatiği kemalist holiganlar kayıtsız şartsız sorgulamadan hemen savunma ve alkışlama refleksi gösterecekler

--spoiler--

Şu laf edebiliyor ya inanılır gibi değil.

“Siz eşeksiniz” dense sırtına semer vurup anıracak tiplerdeki laflara bak hele.
şöyle bir göz ucuyla baktım da, yalnızca istanbul değil türkiye’nin çomar nüfusu en düşük bölgeleri seçilmiş itina ile.

hoş ben de sözcü okumam ancak bir çomar neden bu durumdan rahatsız oluyor ki? gazete belediyelerle anlaşmış, belki para veriyor bu hizmet karşılığında, sen neden oradan hopluyorsun ki?

kimsenin kimseye zorla sözcü verdiği yok benim anladığım kadarıyla, ama o sikik deniz otobüslerinde sike sike yancı yayınları izletiyorlar, buna da iki kelam etsen?
Yok genç adam.

sürülecek aklı olmayan ve kendi düşünemeyen birinin düşünüp eleştiri kapasitesi olan birilerini eleştirmesi garip sadece.

Yoksa belediyenin gazete dağıtmasını doğru bulmuyorum. Aynı thy de uçakta bırakılan sözcü gazetelerinin hosteslerce gizlice toplanıp atılması gibi.
krank miline bak hele. Sen herkesi kendin gibi mi sanıyorsun? Bide gelmiş bana chp seçmeni demiş....işte böyle oluyor bunların demokrasi civanlığı anca. Kendi fikrinden değilse, kesin karşıt gruptan.

Sen böyle iddialı laflar etmeden önce dün a denene bugün z denince 180 derece dönmemeyi becer de samimiyetini görelim.

Daha dün yaladığınız fetullahın bugün adını ağzınıza alamıyorsunuz. “Bilge hoca” diye baş tacı ettiğiniz davutoğlu parti kurunca “küçük enişte” oluverdi birden nedense...

Dünyada eleştiri kapasitesi olan insanlara en son laf söylecek insansın zorlama. sonra o kayıtsız şartsız ortaya koyduğun kıymetliyi de kaybedersin haberin olsun.
Pelikan beslemesinin işsizlik derdi olmaması.

Alışın alışın... iktidara gelince siz ne yaptıysanız aynısını yapacağız.

Hep doğruları yaptığınıza göre sıkıntı olmasa gerek değil mi?
Tamam size şok gazetesi dağıtsınlar.

Çok ağladınız.
Beleş gazete de neymiş ya ,Çay dagitsinlar,kek dagitsinlar koyunmuyuz biz yemeyiz bu numaraları.
Makarna dağıtsa eleştirilmeyecek olandır. Tamam, bir makarnanın yerini her ne kadar tutmasa da, kaynar suya attığınızda yenilenilir. Sonuçta kömür bile yiyen adamlarsınız.
Harika haber geçen gün araba camını silecektim gazete bulamadım evde. Hep böyle icraatlar yapsa biz de destekleriz.
Kim dağıtıyorsa dağıtsın okurum herhangi bir gazeteyi.

Bence güzel yapıyorlar.

Gazetede yazılan her görüşü ya da her haberi sorgusuz sualsiz 'doğru' olarak kabul edeceksen,
tarafını tuttuğun kişiyi ya da kurumu ne söylerse söylesin, ne yaparsa yapsın 'hatasızlıkla' ödüllendireceksen okuma zaten sen birşey.

Bırakın da insanlar okusun.
Kendileri karar versin.
güncel Önemli Başlıklar