1. 37.
    https://www.gercekgundem....i-2015te-satmaya-baslamis

2015 den beri satıldığı ortaya çıkmış. Ota boka artislik yapan lüzumsuz bakalım buna ne diyecek.
    2 -1 ... flat head
  2. 36.
    Abdullah Öcalan itinin kitapları için bandrol nereden alınıyor be avanak. Dur ben söyleyeyim. Kültür Bakanlığından. Şimdi gözlerini kapat ve ağzını aç..
    1 -2 ... castlerock
  3. 35.
    imamoğlu seçim zamanı hdp'den gelen oyların karşılığını veriyor diyebiliriz.
    2 -3 ... elhaci
  4. 34.
    insanları inatla chp’den uzaklaştırıyorsunuz. bu şekilde belediye başkanı olacağınıza hatta ileride olacaksa bu şekilde iktidar olacağınıza yerinizde saysanız keşke aldığınız oylarda. yazık, çok yazık. benim gibi atatürkçü ve atatürk ilkelerine bağlı onbinlerce yüzbinlerde insanın utanarak sizi izlemesini sağlıyorsunuz. altta kalsın yaptığınız siyaset!
    ... hi im from trakya
  5. 33.
    Tbmm kütüphanesinde 5 tane birden varsa ıbb'ye olması neden bu kadar ilgilendirdi birilerini acaba.
    ibb nin s demirtaş ın kitaplarını satışa başlaması

(bkz: tbmm kütüphanesinde sakine cansız kitabı olması/#42707534)
    2 ... girabic peter
  6. 32.
    https://m.uludagsozluk.com/e/42704759/

tavşan skini taşa sürtmüş dağı siktim demiş.

zira bu durumsenin beni sklememenden çok benim seni her ortamda itin götüne sokmaktan bıkmam ama senin itin gtündeki o habitattan bıkmaman olabilir.

geçen de benzer bir konuda geldin, böyle yrak kürek konuştun sonra aldın ağzının payını entryni de sildin kaçtın gt oldun biliyorsun. o yüzden yapma böyle şeyler.

ben yazdığımın ardındayım. işsiz, lüzumsuz gereksizin tekisin. bin eksi de alsa silmeyeceğim aha orda entry. kimin dilinin gtüne kaçtığı gt olunca entryi silip kaçanlardan belli o yüzden kelimelerini tart da konuş yoksa yine gt olursun yüzüne bakan olmaz.

başlıklarda aslan kesilip özel mesajla kuzuya dönme. azıcık adam ol, delikanlı ol. sana abi tavsiyesi.
    3 ... flat head
  7. 31.
    belediyeyi hdp yüzükoyun uzan şuraya dese yapmak zorunda olma konumuna getirenlerin problemidir.
    2 ... masklavi
  8. 30.
    (bkz: hapisten para kazanmak)
    1 -1 ... lalenguademariposa
  9. 29.
    sıkıntı yok ibb tarafından halkın referandumunu kabul etmeyeceğini söyleyen bir başkan referandumda halk ne bilir diyebiliyor gaf üstüne gaf yapmaya devam ediyor,belediyenin veya seçilenlerin ilk asli görevi ayırt etmeden ötekileştirmeden vatandaşına hizmet vermektir, ben şahsim adına ibb den şeffaf ve hdp ye diet ödemeden istanbula ülkesine hizmet vatandaşını aşağılayıcı söylemlerden uzak bir ırade beklemekteyim.
    -1 ... evrenseldusunce
  10. 28.
    seçimde zaten işbirliği yaptılar, o sayede kazandı. borcunu ödüyor. napsın.
    3 -1 ... kemalist tokatlayan