1. 1.
  https://www.sabah.com.tr/...kitabi-2016da-yasaklanmis

  CHP'li Ekrem imamoğlu yönetimindeki iBB'ye bağlı iştiraklerden istanbul Kitapçısı'nın, PKK'lı terörist Sakine Cansız'ın kitabını satması büyük tepkilere neden oldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Ekrem imamoğlu, kitapların her yerde satıldığını iddia etti. Ancak imamoğlu'nun bu iddiası da yalan çıktı. Diyarbakır Sulh ve Ceza Hakimliği'nin, 2016'da söz konusu kitabın satışını ve dağıtımını yasakladığı ortaya çıktı.
  2 -2 ... twopac
 2. 2.
  oh olsun istanbulluya. kime oy verdiğinizi anlamanız uzun sürmedi.
  4 -4 ... bittimiacaba
 3. 3.
  Yahu doymadınız, bıkmadınız arkadaş. Yıllardır niye satılıyordu o zaman? Kaldırıldı zaten satıştan. Daha düne kadar mecliste bile satılıyormuş. Bir kere Allah için bir kere içi dolu bir şeyle gelinsin. Adamı dünya markası yaptılar zaten abuk subuk ithamlarla. Makarios heykeli yaptırdı bir örnek. Galaksiler arası popüler mi etmeye uğraşıyorlar? Bu saçmalık neden ısrarla devam ettiriliyor? Neyse hava hoş ekrem bey için. Zaten troll medyaya ve troll gruplarına katkılarından dolayı teşekkür etmişti. Maaşı çalışılan firmadan alıp rakip firmaya hizmet etmek? Komik yani.
  2 -4 ... huzursuz adam
 4. 4.
  devlet kurumu olan ptt'de devletin kendisi olan tbmm de ve kültür bakanlığının verdiği bandrol ile satılan kitaplardır. hatta akp nin en büyük yalakası ahaberin sahibi olan grubun kitapçısınd abile satılmaktaydı bu kitaplar. fakat akp istanbulu kaybedip istanbul belediyesini soyamadığı için delirmiş gibi açık aradığından en az 5 senedir yapılan satışlar şimdi akıllarına gelmiş. mecliste pkk'ya yalakalık yapan vekillerle enseye tokat takılan akpliler gelmiş çok umurlarındaymış gibi kafa sikiyorlar.

  bak sizin reisin abdullah öcalanla yaptığı pazarlıklar;

  (bkz: abdullah öcalanın gizli ses kayıtları)
  3 -3 ... wehmut
 5. 5.
  karısı pkk lılarla kolkolo selahattin demirtasin tiyatroya uyarlanan ve adini intihar bombacısı seher denen teröristten alan oyunu izlemeye gitmiş. boy boy fotoları var. adam laf cambazligiyla kurtulurum saniyor. esi uni mezunuymus nereye gidecegini bilirmiş.

  peki...
  2 -1 ... bittimiacaba
 6. 6.
  abdullah öcalan içişleri bakanını görevden aldırdı len aq, osman öcalan len aq.
  -3 ... masklavi
 7. 7.
  yıllardır ptt ve tbmm'de satılan, hatta kadir topbaş ibb'sinden beri ibb'de satılan kitabı, sanki dün satılmaya başlamış gibi gösterip, buradan mağduriyet devşirmeye çalışan acınası troll çabasıdır.
  1 -3 ... marcaisus