1. 1.
  Arel Üniversitesi moda tasarımı mezunu CHP Gençlik Kolları üyesi Özge Türkyılmaz, iBB’de “kariyer danışmanı” olarak işe alındı.

  ibb nin moda tasarımı mezununu danışman yapması
  ibb nin moda tasarımı mezununu danışman yapması
  ibb nin moda tasarımı mezununu danışman yapması

  https://bio.ibb.istanbul/Sayfa/KariyerDanismalari
  10 -3 ... windforce
 2. 2.
  “Sanatçı arkadaşlara bundan sonra konser öncesi giyecekleri iç çamaşırı, çorap, kravat, gömlek vs ne varsa bizzat ben bildireceğim” (kaynak: hürriyet)

  Bunu diyen devletin bir bürokratı hemde klasik türk müziği korosu müdürü. Bilin bakalım müdür beyin asıl mesleği ne? Bu adam tarih bölümü mezunu tarih tıpkı tübitak'ın başına atanan hayvanat bahçesi müdürü, tıpkı nükleer santrale atanan imam hatipli gibi. Siz önce kendi elinizin kirini temizleyin sonra başkalarına pis diyin.

  Edit: bu ülkenin en büyük sorunu evet fanatizm düzeyinde partizanliktir kesinlikle katılıyorum bir diğer sorunu ise kimsenin kendi elindeki kire bakmadan başkalarına pis demesi. Birini suclayacaksaniz tertemiz olmanız gerekir. Bu hem ahlâki hem insani bir sorumluluktur. Bana ne ibb'den oraya kimin atandigindan istanbul'da bile yaşamıyorum. Pir sultan'ın dediği gibi " bana ilk taşı en gunahsiziniz atsın" kendi evin camdan yapılmışsa başkasının penceresine taş atmayacaksın vesselam.
  6 -12 ... abaninaltindakisopa
 3. 3.
  lets gooooo

  yakışır başkanıma.

  başka yanlışlar başka yanlışları doğru yapmaz, sevimli göstermez. unutmayın.
  9 -3 ... ne alakasi var oglum
 4. 4.
  Valla ben belediyeyi üstüne yapardım, güzel kız.
  8 -9 ... pezevenk malik
 5. 5.
  güreşçinin bankacı olmasından iyidir aq.
  10 -13 ... acab07
 6. 6.
  Hayvanat bahçesi müdürünü tübitak'ın başına atamaktan iyidir.
  11 -11 ... sivasli bey
 7. 7.
  bunu savunan andavallar her şeye müstahak. hâlâ daha hayvanat bahçesi müdürünün tübitak'a atandığını iddia eden cahil dolu burası. hey! biraz yılmaz özdil okumayı bırakın la.
  16 -8 ... gaddar noyan
 8. 8.
  Diplomasız birinin.. lan ben neyse bir şey demiyorum. Hepsi aynı bokun laciverti.
  4 -7 ... agacacikan keci
 9. 9.
  Hepsi aynı bokun laciverti işte anlayın artık. Akp de chp de aynı. Biri din, diğeri atatürk üzerinden milleti sömürüyor. Siz de burada fanatik fanatik kavga edin.
  12 ... designated
 10. 10.
  ülkeyi iktidardan muhalefete el birliğiyle sirke çevirdiler. hep söylerim, tüm siyasi partilerin ve siyasi erklerin ta amına koyayım. hepsi aynı bokun lacivertidir. sağından en soluna kadar.

  iğreniyorum soktuğumun ülkesinden.
  8 -2 ... mastor