1. 1.
  Anlamak'da zorluk çekiyorum büfe açılsın yok olmaz mobil satış noktası kurdu adamlar insanlar ucuz ekmek yemesin diye bir bahane ile bu da yasak edildi. Sadece ibb yapıyor diye insanların ucuz ekmek yemesine engel olmak nasıl bir halk severlik ve vatanseverlik acaba.

  https://www.birgun.net/ha...k-bufelerine-yasak-331309
  9 -3 ... birimza
 2. 2.
  SiYasal islamcılar halkın ekmeği ile oynuyor.
  10 -4 ... karton toplayan cocuk
 3. 3.
  Bütün bilboard lara asıp bunu millete anlatmalısınız?
  5 ... bayandanazkullanilmis
 4. 4.
  çare bu mu. güldür güldür !..

  neticede " ekmek bulamazlarsa pasta yesinler " e kadar geldik.
  3 ... teflon
 5. 5.
  gelinen son nokta akp'nin artık bırakın ülke yönetmeyi sıradan siyaset dahi yapamaz hale geldiğini gösteriyor. 18 yıllık iktidar işi gücü bırakmış belediyenin ekmeği ile uğraşıyor. önce ek büfelerin açılmasını engellediler. şimdi de mobil ekmek satışını yasaklıyorlar. bu ne kadar amatörce hamleler böyle. sırf ibb'yi çalıştırmamak için yapmadıkları saçmalık kalmadı. hem de halkı zarara uğratmak pahasına. kendi ayaklarına sıkıyorlar farkında değiller. istanbulluları bu kadar saf mı zannediyorlar? akp'nin getirdiği bu yasağı bir saat içinde herkes cep telefonlarından duymayacak mı? zannediyorlar ki araçları kaldırınca istanbullular bu duruma sinirlenip ibb'yi suçlayacaklar. hahaha! aynı hataları seçimde de yaptınız sonucunu gördük. böyle giderse bırakın istanbul'u geri almayı türkiye'yi kaybedeceksiniz. aferin size. böyle devam edin.
  6 -1 ... uykusuz baykus
 6. 6.
  cuhapenin yeni skandallarından biridir. her şey güzel olacak derken vatandaşı iyi keklemişler., yazık..
  1 -10 ... frank lucas
 7. 7.
  Asgarî ücretle istanbul gibi bir yerde 1400 ekmek alabiliyorsun. 4 kişilik bir ailede günlük ortalama 10 ekmek gider etti mi sana 300 ekmek. Maaşının beşte biri sadece ekmek almaya gidiyorsa insanların ucuz ekmeğe talebi niye zorunuza gidiyor? Bir ülke düşünün insanlar bir ay boyunca çalışacak, maaşının 5''te 1'i sadece kuru ekmeğe gidecek ve kalanı ile kira, elektrik, dogalgaz,
  su faturası ödeyip o kuru ekmeğin içine koyacak bir şeyler alacak, çocuk büyütecek ve buna rağmen hayatta kalacak... O kuru ekmek varsa zaten aç değildir dediğiniz millet hayatta kalma destanı yaziyor be çok mu gördünüz ucuz ekmeği millete? Yoksa bir kuru ekmek bunlara fazla diyerek yarımını siz mi yemeye kalkıyorsunuz?
  7 -2 ... abaninaltindakisopa
 8. 8.
  (bkz: parti devleti)
  4 ... ebu fesat
 9. 9.
  Meekezi hükumet neden tanzim çadırları kurdu o zaman.
  Benden kocaman bi hasktriniz gelsin.
  3 ... atlant isten gelenadam
 10. 10.
  Adamlar öyle bir dalga geçiyorlar ki taş olsa çatlar.
  1 ... sivasli bey