1. 20.
    Yeni yönetimin lgbt yi açıktan desteklediğini biliyorum da bu logo onunla mı bağdaşır bilemiyorum. Belki de birkaç sene sonra revizyon yaparak böyle daha iyi oldu diyerek lgbt renklerine boyarlar.
    ... lenova
  2. 19.
    cehape zihniyetinin cami ve minarelere olan düşmanlığının göstergesidir. 50 yıl önce üretilmiş ve hala kullanımda olan tüm istanbul'un zihninde yer edinmiş ve kimsenin rahatsızlık duymadığı bir logoyu göreve gelmenin üzerinden daha 3 ay bile geçmemişken neden değiştirmek, ne yapmak, nereye varmak istemektesin eeyy im'amoğlu...
    -4 ... soyun geliyorum
  3. 18.
    lan ibneler gokkusaginin sahibi mi oldu?
    1 ... cenkiss
  4. 17.
    insan neyi düşünmek istiyorsa onu düşünürmüş.
    1 ... kunluurabiye
  5. 16.
    Lgbt ile alakası olmadığı gibi çamur atmaya meraklı olanların üşüştüğü olaydır. Gayet güzel olmuş, ağlayın.
    2 -1 ... mor kadife
  6. 15.
    Atmosfer de lgbt üyesi galiba. Ne zaman yağmur yağsa güneş açtıktan sonra gök kuşağı çıkıyor. Atmosfer homo çıktı rıza baba.
    5 -1 ... uzay muhtari
  7. 14.
    Kanalizasyon kapaklarında ki camii simgesine sesini çıkarmayanlar,neden bu olaya tepki gösteriyorlar anlaması güç.
    3 ... lafcimrisi
  8. 13.
    standart yobaz algısı... onlardan olmayan herkes

1) pkk'yı destekliyordur (aslında en büyük pkk destekçisi kendileridir)
    2) lgbt'dir ( tarikatlarda ve kuran kurslarında sürekli birbirlerini mikerler)
    3) kripto rum/ermeni/yahudidir.. (türkiyenin en yobaz yerleri olan karadeniz ve iç anadolu ağırlıklı olarak rum ve ermeni dönmesidir)
    6 -8 ... arbutus unedo
  9. 12.
    istanbul bogazından esinlenmiştir.
    1 ... gamble
  10. 11.
    renkler ne ara lgbt ye ait oldu orospu evladı dinci piç.
    4 -2 ... soyun geliyorum