1. 1.
    chp'li sayın ekrem imamoğlu ile hizmete kavuşmuş istanbul'a dair güzel bir haber. tayyip erdoğan ve akp bunu yapabilirler miydi? zam mı, vergileri arttırmasını bilirler bu akp'liler.

"istanbul büyükşehir belediye (ibb) başkanı ekrem imamoğlu, askıda fatura uygulamasıyla 100 binden fazla ihtiyaç sahibi ailenin faturasının ödendiğini duyurdu. imamoğlu, "ailelerden o kadar samimi mektuplar geliyor ki, türkiye’nin dört bir yanındaki tüm hayırseverlere teşekkürler" dedi."

https://www.sozcu.com.tr/...turada-son-durum-5821696/
    17 -7 ... acele etme papaz efendi
  2. 2.
    ibb’nin değil hayırseverlerin ödemesidir. ibb sadece aracı olmuştur. Evet.
    13 -9 ... oytunkaran
  3. 3.
    Çok güzel bir çalışmadır. Halkı halka dost yapmış, milli dayanışmayı arttırmıştır.

Unutmayın yapılan hiçbir iyilik karşılıksız kalmaz.
    7 -1 ... ssenarist
  4. 4.
    Bu 131 bin ailenin tamamı akp lidir. Olası bir seçimde +100 bin oy demektir bu. Geçen sanayiye gittiğimde bir sanayi çırağı Mansur yavaş ın yardımlarına ithafen "abi işçiyi tek düşünen galiba chp" demişti. Hemde akp li patronları vardı bu çocuğun. Anladığım kadarı ile chp akp gibi siyaset yapmayı öğrendi.
    6 -1 ... benimhalaumudumvar
  5. 5.
    Bitcoin minnigleyip elektriği kerizlere ödettim.
    1 -4 ... ankaradaki tanidik
  6. 6.
    Yardım yapıyor diye soruşturma altında olan belediye ve başkanının icraatlerinden biri. Bunun neresinde kötülük var? Ne soruşturuluyor? Herkesin kendi vicdanına sorması gerekiyor bence.
    3 -2 ... huzursuz adam
  7. 7.
    ekrem imamoğlu'nun eninde sonunda bir icraatini görmemize vesile olmuş olaydır. kedi olalı bir fare tuttun ekrem.
    ... kahraman zorbey
  8. 8.
    ne gerek vardı emine çanta alırdı o paraya.
    8 -4 ... sivasli bey
  9. 9.
    ibb'nin alacaklarını bir nebze kurtarmış olduğu atraksiyondur.

kimin faturalarının ödendiği belirsizdir. araştırılsın, CHP il teşkilatı ve yakınlarının faturaları çıkmaz ise hiçbir şey bilmiyorum. hdp'lileri saymıyorum bile.

daha 1 yılda koskoca belediyeyi ele güne muhtaç ettiler ya la vay amk. bunların verdiği zararı toparlamak için bir 18 sene daha gerekecek.
    5 -9 ... gamoreon
  10. 10.
    hayatında böyle bir şey görmemiş akp çocuklarının zoruna gitmiştir.
    3 -2 ... diskapininmandali