1. 1.
  ibb nin şile deki sahil arazisini satışa çıkarması

  istanbul Büyükşehir Belediyesi, bütçeye kaynak oluşturabilmek için Şile'deki Kumbaba Sahili'nde yer alan ve içerisinde park da bulunan araziyi satışa çıkardı. imar planlarında 'dinlenme ve rekreasyon alanı' olarak yer alan arazi için 22 milyon 795 bin 836 TL muhammen bedel belirlendi. ihale, 4 Aralık'ta (yarın) yapılacak.

  ---------

  istanbul Büyükşehir Belediyesi Emlak Müdürlüğü, Şile’nin ünlü Kumbaba Sahil'inde yer alan ve 2 yıl önce park alanı olarak düzenlenen araziyi satış listesine koydu. Yaklaşık 19 bin metrekarelik arazi için muhammen bedel olarak 22 milyon 795 bin 836 TL belirlendi. imar durumu 'dinlenme ve rekreasyon alanı' lejantında kalan arazinin satış ihalesi, 4 Aralık Çarşamba günü yapılacak. 2886 Sayılı Devlet ihale Kanunu’nun 36. Maddesi'nde düzenlenen Kapalı Teklif Usulü'ne göre yapılacak olan ihalenin geçici temnatı ise 683 bin 875 TL.

  iBB Meclisi 2018 yılında, ek bütçe yapabilmek için sözkonusu parselin de içinde olduğu, istanbul’un çeşitli yerlerindeki bazı değerli arazilerin satılmasına oy çokluğuyla karar vermişti. CHP grubu söz konusu satış teklifine ret oyu vermişti. CHP’li iBB yönetimi, AK Parti döneminde alınan meclis kararına dayanarak, arsaları satacak.

  Haberin detayları:

  https://www.cnnturk.com/a...u-sahildeki-parki-satiyor
  1 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  imara değil halka açma girişimidir.
  1 -1 ... birazdangelirim
 3. 3.
  Reis kredinin önünü kesiyor.
  -1 ... gerukfahri
 4. 4.
  cehape satıyorsa vardır bir bildiği. ama akepe yapsaydı tabiki yolsuzluk diyecektik. çünkü ışıklı cehapeli moderin çaydaş kamaliz layik bir biyerim. imamoğlu ne yaptıysa doğrudur. imamoğluna verdim yine olsa yine veririm. hülooğ.
  2 -1 ... kazangap
 5. 5.
  imam istanbul u parsel parsel satıyor.
  1 -1 ... ebu fesat