bugün

başlığın tam hali, "chp genel merkezi önünde izmir büyükşehir belediyesinden kurtarın bizi pankartı açan chpliler" şeklindedir izmirli kardeşlerim.

sözde chplilerdir.

özde akepenin parayla tuttuğu maaşlı elemanlarıdır. bakın 31 02 2000 izmir doğumluyum. ve doğduğum günden beri de izmir de yaşıyorum. izmiri ve chplileri yakından tanırım. zaten bu sayede gey olma yolunu seçtim.

şimdi bu detayları sizlere aktarmamın sebebi ise üstte de dediyim gibi chplileri yakınen tanımam.

inanın bana hiçbir chpli, chp'yi bu şekilde eleştirecek, yerin dibine sokacak, ötekileştirecek, berikileştirecek, itin g*tüne sokacak şekilde pankart açmaz. takımlarına gönülden bağlıdırlar zira.

chp izmir de ne yapmazsa yapmasın kıllarını kıpırdatmaz, ses çıkarmazlar.

çünkü gerçek layiklik budur. "vay efendim körfez b*k kokuyormuş, çöpler toplanmıyormuş, körfez marulla kaplanmış" falan geçin bunları kardeşim, geçin!

yemeyin bu numaraları, bunlar maaşlı aktroll. sırf algı operasyonu yaparak izmirimizi chpmizin elinden almak istiyorlar. hatırlayın ne demişti tayyip; ne yapıp ne edip izmiri alacağız.

şuna bak sanki yunanlıların elinde izmir. pis tayyip, kötü tayyip' evet.
görsel
Parayla tutulmuş birtakım insanlardir.
Zaten ellerindeki pankartlardan amaçlarının ne olduğunu anlıyorsunuz.
Daha çok imar, daha çok rant.
Eh rant isteyen tabi ki akpye verir.
"zaten bu sayede gey olma yolunu seçtim" kısmı hariç hiçbir inandırıcılığı olmayan iddiadır. bir tek bu mantıklı geldi.
güncel Önemli Başlıklar