bugün

(bkz: türbanlı)

Gerisine bakmaya bile gerek Yok.
ciddiye alayım üzüleyim diye kendini zorlasan bile daha ciddiye alma kısmını geçemeyen kızdır. böyle şeyler yapılacağı zaman biraz daha eğitimli ne bileyim tiyatro, oyunculuk geçmişi olan ve okuma yazması iyi seviyede olan birilerini seçsinler. zaten figür olarak türban üzerinden doğal mağduriyet yaratma çabası gözden kaçmıyor. mağduriyet puanım 1. eskiden daha iyi yapıyordu bu parti bunları ama tabi artık türban üzerinden yediremiyor kendi seçmenine bile. yeni projeler üretsinler.
chp zihniyetinin demokrasi anlayışı da bu kadar işte. benim görüşten değilsen yaşama hakkın yok. aynısını akp yapınca da torpilci.
Yaptıkları eylem tamamen yardakçılık kokuyor. Herkes zaten bağlantıları sayesinde iş bulacaklarını biliyor. Allah garibana yardım etsin.
Bir belediyeye bağlı neden 50 gazeteci olur? Bunu soran var mı? Belediyenin işi haber üretmek değil haber olacak iş yapmak. Şu rezalete bak utanmadan bir de açıklama yapıyorlar. Lan sizin şimdiye kadar aldığınız paraları geri almak gerek ne işinden bahsediyorsunuz?
Aktroll olduğu çok açık olan kızdır.

Yazık sen o kadar çalış didin aktroll ol, gelsin bir belediye başkanı tüm yaptığın hizmetleri hiçe saysın.

Ne var yani imamoğlu’da “ al şu parayı biraz da beni öv” deseydi. Kızcağız ve arkadaşları yapardı, ekmek parası...
KHK ile binlerce insanın işine bir gecede son verdiniz ya?

O ne olacak amk salağı?

(bkz: söz meclisten dışarı)
bankamatiklerden 3500 kaymeyi cekemedigi için magdurdur.

not:3500 dedik ama 4000 de olabilir.
ağlama melis.
inanamıyorum, konuşmanın sonunda huhuki dayanaktan falan bahsetti. Hukuk kendilerine lazım olduğunda nasılda hukuku savunuyorlar.
Bu memlekette 20 yıldır hukuk yok ki bacım, ucu size değince mi anladınız.
tabii netice de bunlar allahın işleri .....

allah rızkınızı kesmiş ..........

imamoğlu kim oluyor ............

belediye başkanlığı allahındır .........

imtihandır . takvanız kontrol ediliyor .

çay ve simit ile iktifa ediniz .

AKP’li vekil vatandaşa çay simit hesabı yaptırdı Ayağa kalk bakayım

https://www.youtube.com/watch?v=cy3zhn8l0Lk
bacım merak etme, reis size iş bulur. reise güvenmiyor musunuz? naapçaksınız cehape belediyelerinde çalışıp.