bugün

Bir parti 17 sene ülke yönetip 17 sene boyunca sahte mağduriyetler üretirse, buna da kusura bakmayın ama herkes götüyle güler.

O değil de hala "boşalan kadrolara pkklılar gelecek" diyenler var. Ben 5 yıldır Yenimahalle de yaşıyorum. Agabe bundan önceki dönem kaybetti burayı. 5 yıldır bir tane pkklı göremedik. Hala bekliyoruz bizim faturaları falan kesmeye pkklı gelirse ben de götünü keseceğim ama yok.
melekler kadar temiz ve işine bağlı olduğunu söyleyen kızdır.

https://twitter.com/i/status/1164466558967504896

bak hanımefendi ; içi yanan kişi doğaçlama konuşur, eline verilen metini öyle acemice okumaz.

edit : " ben imamoğlu'na hizmet etmem " diyenler vardı içinizde. şimdi ne oldu da hizmet aşkıyla yanıyorsunuz ?
E alışmışlar bedava yemeye.

Atatürke söven twittleri var bunların. Savcılar dönüp baksa bu kadar yüzsüzleşemezdi bunlar.

Şimdi işten çıkarılınca onurdan haysiyetten felan bahsediyorlar.

Siktirin gidin.

Münafık çetesi.
olm bir belediye şirketinde 50 tane 'gasteci' ne arıyor diye sorarlar adama. liyakatini sevdiklerim.
valla kardeşim türbanı ister başına sar ister götüne sok öyle bedavadan milletin parasını çarçur edene kimse acımaz kusura bakma. o yüzden bu kadar zırvalamaya gerek yok. git kendine başka bi iş bul o kadar hizmet aşkıyla yanıyosan...

tayyip amca da "aşk" tan bahsediyodu, 2017 yılında belediyenin 266 trilyon´ununu yemiş...

o hizmet aşkını millet günü geldiğinde sizin uygun bi yerinize sokacak.
Türbanlı kişiler skandal oluyor artık halk haberlerde türbanlı biri görünce akp li olduğunu anlıyor. Konuşmada medya algısı.
ne rahat insanmış arkadaş. daha dün imamoğlu ile çalışmak onurunuzu incitiyordu. bir de ; medya elemanı,konuşamayıp kağıttan okuyor. nasıl medyaysa bu.
gitsin evinde kocasının dizinin dibinde otursun, yumurta kırsın, kumalarına ev işlerinde yardım etsin..

islamda kadının yeri evidir..

nökta.
yağmaladıklarına, söyledikleri yalanlara saysınlar.
kimsenin umurunda olmayan kızdır.
Yıllarca çalışmadan belediyeyi sömüren kan emiciler gönderilince ağlamaya başlıyorlar. içlerinden kim bilir kaç tanesi kardeş, kuzen, akrabadır.
Kamera karşısına türbanlı çıkartıp, kağıttan metin okutma devri çoktan geçti.
onun bunun torpiliyle gelip halkın hakkını gasp ettikleri yetmiyormuş gibi birde utanmadan basın açıklaması yapıyorlar. siz ne rezil ne utanmaz bir şeymişsiniz be.
mikrofonlara bakınca ne olduğu net anlaşılıyor. fazla kafa yormaya gerek yok.
soyu tükenmekte olan kevaşelerden biri. temizlik istanbul'da başlamış. ne güzel.
ciddiye alayım üzüleyim diye kendini zorlasan bile daha ciddiye alma kısmını geçemeyen kızdır. böyle şeyler yapılacağı zaman biraz daha eğitimli ne bileyim tiyatro, oyunculuk geçmişi olan ve okuma yazması iyi seviyede olan birilerini seçsinler. zaten figür olarak türban üzerinden doğal mağduriyet yaratma çabası gözden kaçmıyor. mağduriyet puanım 1. eskiden daha iyi yapıyordu bu parti bunları ama tabi artık türban üzerinden yediremiyor kendi seçmenine bile. yeni projeler üretsinler.
Daha videoyu açmadan türbanlı olduğunu anladığım kız. Açtım ve şaşırmadım.
Size millete hizmet edin dediler, aktrollük değil.