1. 1.
    melekler kadar temiz ve işine bağlı olduğunu söyleyen kızdır.

https://twitter.com/i/status/1164466558967504896

bak hanımefendi ; içi yanan kişi doğaçlama konuşur, eline verilen metini öyle acemice okumaz.

edit : " ben imamoğlu'na hizmet etmem " diyenler vardı içinizde. şimdi ne oldu da hizmet aşkıyla yanıyorsunuz ?
    39 -14 ... teflon
  2. 2.
    özellikle türbanlı koymuşlar tabii.
    mağdur olmuş hanfendi.

allan ak trolleri.
    yediği kaba pisleyen kimse işinde tutulmaz.
    laga luga yapmasınlar boşuna.
    44 -11 ... antik kilise sarapcisi
  3. 3.
    Chp'liler şu an ak Parti'liler işten çıkarılıyor diye göbek atıyorlar, yerlerine girecek personelin işe başlaması için ilk şartın pkk sempatizanı olması gerektiğinin bile farkında olmadan. Neyse konumuz o değil. Yarın birgün, hükümet de "öyle saça böyle tarak" deyip "devlette çalışan ne kadar chp'li varsa işine son vermemiz lazım, yoksa duracakları yok" diye düşünürse, burada suçsuz günahsız işten çıkarılan insanlara sevinen kitle o zaman ne yapacak? Benim düşüncem, chp'li belediyeler hükümete başka seçenek bırakmıyor. Çalışana karşı inanılmaz bir baskı ve mobing uygulanıyor, işçiler istifa etmeye zorlanıyor. Bunun elbette bir karşılığı olacak, hem de çok büyük.

Hayır olay şu mudur yani? "Benim gibi düşünmüyorsun, benim gibi yiyip içmiyorsun, benim gibi giyinmiyorsun, hayat tarzın bana benzemiyor, benim oy verdiğim partiye oy vermiyorsun, o zaman yaşamaya hakkın yok!" Bu kafa iyi bir kafa değil gençler, yıllarca yaptınız bunu zaten. Kendiniz gibi olmayan herkesi yok saydınız ama hep kaybettiniz, yine kaybedeceksiniz, çünkü savaşı yine siz başlattınız.
    8 -45 ... zall bana hep abi der
  4. 4.
    Türbanlı kişiler skandal oluyor artık halk haberlerde türbanlı biri görünce akp li olduğunu anlıyor. Konuşmada medya algısı.
    9 ... cuguvera
  5. 5.
    imamoğlu'na hem iftira atıp hem hakaret edip hem de hala çalışmaya devam etmeyi isteyecek kadar onursuzdur.

(bkz: imamoğlu na hakaret edip istifa etmeyen akpli)
    27 -3 ... diskapininmandali
  6. 6.
    olm bir belediye şirketinde 50 tane 'gasteci' ne arıyor diye sorarlar adama. liyakatini sevdiklerim.
    21 -2 ... dakandazz
  7. 7.
    E alışmışlar bedava yemeye.

Atatürke söven twittleri var bunların. Savcılar dönüp baksa bu kadar yüzsüzleşemezdi bunlar.

Şimdi işten çıkarılınca onurdan haysiyetten felan bahsediyorlar.

Siktirin gidin.

Münafık çetesi.
    24 -1 ... yok herif
  8. 8.
    Bir parti 17 sene ülke yönetip 17 sene boyunca sahte mağduriyetler üretirse, buna da kusura bakmayın ama herkes götüyle güler.

O değil de hala "boşalan kadrolara pkklılar gelecek" diyenler var. Ben 5 yıldır Yenimahalle de yaşıyorum. Agabe bundan önceki dönem kaybetti burayı. 5 yıldır bir tane pkklı göremedik. Hala bekliyoruz bizim faturaları falan kesmeye pkklı gelirse ben de götünü keseceğim ama yok.
    29 -3 ... serdarsl06
  9. 9.
    Beni çıkarsalar, yalandan şurada üç beş afilli laf çal deseler vallahi daha iyi konuşur, belediyeyi daha iyi kötülerim.

Hep emekten ve üretimden yana olmuşlar. Ne ürettniz lan siz? En son olmadı türbanlıydık çıkardılar ühü ühü diyecekler yine.

Bitmedi mağduriyetiniz bitmedi.

Devletin içini kendi adamlarınızla doldurdunuz, yargıda herkes sizin adamınız, eğitim de, üniversitelerde, polislikte, askerlikte... Say say bitmez.

Daha halen mağduruz da mağduruz. Tiksiniyorum artık.
    17 -1 ... keyf kahyasi
  10. 10.
    Konuşan kişiyi Nilhan osmanoğluna benzeten tek kişi ben miyim?
    1 ... uzay muhtari