bugün

melekler kadar temiz ve işine bağlı olduğunu söyleyen kızdır.

https://twitter.com/i/status/1164466558967504896

bak hanımefendi ; içi yanan kişi doğaçlama konuşur, eline verilen metini öyle acemice okumaz.

edit : " ben imamoğlu'na hizmet etmem " diyenler vardı içinizde. şimdi ne oldu da hizmet aşkıyla yanıyorsunuz ?
Türbanlı kişiler skandal oluyor artık halk haberlerde türbanlı biri görünce akp li olduğunu anlıyor. Konuşmada medya algısı.
olm bir belediye şirketinde 50 tane 'gasteci' ne arıyor diye sorarlar adama. liyakatini sevdiklerim.
E alışmışlar bedava yemeye.

Atatürke söven twittleri var bunların. Savcılar dönüp baksa bu kadar yüzsüzleşemezdi bunlar.

Şimdi işten çıkarılınca onurdan haysiyetten felan bahsediyorlar.

Siktirin gidin.

Münafık çetesi.
Bir parti 17 sene ülke yönetip 17 sene boyunca sahte mağduriyetler üretirse, buna da kusura bakmayın ama herkes götüyle güler.

O değil de hala "boşalan kadrolara pkklılar gelecek" diyenler var. Ben 5 yıldır Yenimahalle de yaşıyorum. Agabe bundan önceki dönem kaybetti burayı. 5 yıldır bir tane pkklı göremedik. Hala bekliyoruz bizim faturaları falan kesmeye pkklı gelirse ben de götünü keseceğim ama yok.
valla kardeşim türbanı ister başına sar ister götüne sok öyle bedavadan milletin parasını çarçur edene kimse acımaz kusura bakma. o yüzden bu kadar zırvalamaya gerek yok. git kendine başka bi iş bul o kadar hizmet aşkıyla yanıyosan...

tayyip amca da "aşk" tan bahsediyodu, 2017 yılında belediyenin 266 trilyon´ununu yemiş...

o hizmet aşkını millet günü geldiğinde sizin uygun bi yerinize sokacak.
he amk gene maaduruz

amanın da bahın da ne gaddar da çok maaduruz

maaduruz da maaduruz oyunları

istanbul halkının ne mecburiyeti var bu aktrolleri beslemeye ?

maaşlarınızı da o varank mıdır ? tarrrrrakmıdır ??????

yoksa mahir ünal mıdır ?

kimden emir alıyorsanız ?

maaşları da ondan alacaksınız

hadi bakam marş marş.

ekrem başkan büyük adamsın

seni asrın lideri ve milenyumun başkanı ilan ediyorum.
gitsin evinde kocasının dizinin dibinde otursun, yumurta kırsın, kumalarına ev işlerinde yardım etsin..

islamda kadının yeri evidir..

nökta.
soyu tükenmekte olan kevaşelerden biri. temizlik istanbul'da başlamış. ne güzel.
Valla iyi olmuş işten çıkarıldıkları şu tiplere bak. Bunlardan ne hayır gelir.
Zaten çıkaran imamoğlu değil medya aş nin genel müdürü.ona ağlasınlar bence.
belediyede " bir şey olmasa bile kesinlikle bir şey oldu "ğunu halen anlamayanların sözcüsüdür.
Yıllarca çalışmadan belediyeyi sömüren kan emiciler gönderilince ağlamaya başlıyorlar. içlerinden kim bilir kaç tanesi kardeş, kuzen, akrabadır.
Kamera karşısına türbanlı çıkartıp, kağıttan metin okutma devri çoktan geçti.
Ablacım, Bi yüzünü yıka gelde suratını görelim.

Yerinde karara ağlayan trollerdir. iplemeyiniz.
Basın mikrofonlarına bakıyorum da, hepside yandaş medya. Yazık.
Beslemeler üzülmüş . Onuru ve alın teri ile ekmeğini kazanan herkese selam olsun.

Zaten sahipleriniz sizi aç bırakmaz. Neyin tatavası bu.
Gerçekten din adına örtünen türbanlıların hakkına giriyorlar böyle yaparak,sen yıllarca abıuk subuk kisve altında millete iftira at.Kanalında 7/24 bademler cirit atsın cumhuriyetin temel değerlerine hakaret et muhalefete söz hakkı tanıma yok,cukkanı haksız yere doldur seçim arefesinde siyasetin dibine vurup seçilecek namzet başkana giydir ilten çıkarılınca türbanlı bacılarını kullanıp mağduriyet yarat.Beter olun sizin yüzünüzden mağdur edilen insanların hakkını ödeyin önce.
Daha videoyu açmadan türbanlı olduğunu anladığım kız. Açtım ve şaşırmadım.
Size millete hizmet edin dediler, aktrollük değil.
ne rahat insanmış arkadaş. daha dün imamoğlu ile çalışmak onurunuzu incitiyordu. bir de ; medya elemanı,konuşamayıp kağıttan okuyor. nasıl medyaysa bu.
Trt'de bu kadar çalışan yok belediyenin nasıl bu kadar çalışanı var, madem ki görevinizi laikiyle yaptınız neden bedava maaş alanları gündeme getirmediniz? Onurlu, şerefli ve görevinizi en iyi şekilde yaptığınız içinmi?

inandığınız dinle çelişiyorsunuz, gidin tavrınızı takınıp vatana millete bari hayırlı olun. Vakti zamanında zaman gazetesi okuyordunuz şimdi ne oldu küçük hanım, içeri tıkmadıklarına dua edin. Alayınız fetöcü.

Şak şak şak, şak şak şak, şak şak şak.

Hakaret edin onursuzca taraflı konuşun sonrada ağlayın haklı görünmeye çalışın, insanmısınız siz?
mağdur bacılarımız. (part : 486 )
insanların emeğiyle alın terleriyle çalışarak geldiği yerlerde asla gözüm yok. kimsenin de bahsettiğim şekilde çalışan kişilerin işinden olmasını da istemem lakin türkiye cumhuriyetinde kaç tane belediyenin 185 tane sadece medya konusunda çalışanı vardır? bu kişiler hangi gazetecilik ve tv bilgi birkimine sahiptir?

normal ana akım medya (hürriyet milliyet vs.) gibi gazetelerde ve medya kuruluşlarında bu kadar ''gazeteci'' yokken ibb medya a.ş'de neden bu kadar çalışan vardır?

bu çalışanların aylık maaş ve diğer giderleri ne kadardır?

bu kişiler gerçekten gazetecilik mesleğini icra ediyorlarsa ürünlerini veya hizmetlerinden bir kaçını paylaşabilirler mi?

yoksa atm memuru dediğimiz kişiler tam olarak bunlar mı oluyor?

benim ki de merak işte.
yağmaladıklarına, söyledikleri yalanlara saysınlar.
kimsenin umurunda olmayan kızdır.
onun bunun torpiliyle gelip halkın hakkını gasp ettikleri yetmiyormuş gibi birde utanmadan basın açıklaması yapıyorlar. siz ne rezil ne utanmaz bir şeymişsiniz be.
yillardir kuruma hizmet etmis insanlar var cumlesinden kasit mesai saatleri icinde yuzlerce tweet atarak ülkedeki siyasi ahlaki yerle yeksan eden eylemlere bayraktarlık etmek demek bu elemanlara gore.
birde kendilerine emekci diyorlar ki bu kelimeyi adeta bir terim gibi kullanarak yillarca sol goruse mal ettiklerini ve bundan igrendiklerini hatirlatalim.
ayrıca emekci çalışan ve emek etme eylemini bifiil icra eden insanlara denir. liyakat nedir bilmeden tek mahareti bir siyasi partiye mensup olmak olan insanlara degil.
arti sonucta haklari ödenmis ve sozlesmelerinde yer alan maddelere uygun bir fesih gerceklestirilmis. isveren tazminatsız fesih hakkini da kullanabilirdi ki bunun icin ibb'nin elinde yeteri kadar malzeme ve delil oldugunu ben bile burdan bakinca görebiliyorum.
bu insanların yillardir haksiz yere isgal ettikleri makamlarda icra ettikleri algi çarpıtma eylemlerini hangi görüşten kim yapsa aynı sekilde tepki verirdim.
ozetle üzülmüyorum. bu benim sahsi fikrimdir. ancak ortada bir hukuksuzluk olmadigi ve zoraki bir mağduriyet yaratildigi da aciktir. son olarak üzülmüyorum demis miydim?
mikrofonlara bakınca ne olduğu net anlaşılıyor. fazla kafa yormaya gerek yok.