1. 1.
  halen meclis üyeliği yapan kemal kılıçdaroğlu isimli chp milletvekilinin istanbul büyükşehir belediyesi başkanlığına adaylığının açıklanması ve seçim çalışmalarının başlatılması üzerine, sevindirici olarak niteleyebileceğimiz bir çok kişinin temenisi olan yeni istanbul belediye başkanıdır, ünvanıyla birlikte.

  isminin açıklanmasından sonraki ilk açıklaması, ''belgelerimle geliyorum'' olan bu büyüğümüzün adaylığı ve gelen ilk tepkiler gerçekten umut vericidir.
  3 -2 ... reanarchy
 2. 2.
  (bkz: kemal kılıçdaroğlu nun mal varlığını açıklaması)*
  1 -1 ... fidelcastro
 3. 3.
  öğrenci burslarını kesip suçu chp'ye atan çirkef bir topbaş'tan çok çok çok daha iyi olucaktır.
  10 -5 ... denizci86
 4. 4.
  akp'ye üçüncü ayarı verecek gelecekteki belediye başkanıdır..
  5 -1 ... jeff murdock
 5. 5.
  (bkz: 21 inci yuzyilda hala baslik parsellemek)
  1 -1 ... adamin gol diyo
 6. 6.
  (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

  tamamen hayaldir. aynen sandığa gömülecektir. o gün gelince dediğim çıkmazsa bir ay sözlükte görünmeyeceğimdir, aynısını bu heycanlı seoviler de yapmazsa ki zaten yapmazlar onların ne mal olduğu anlaşılacaktır.

  edit: ayrıca öğrenci burslarının tamemn sorumlusu chpdir. bunca insan chpye boşuna saymadı bu kadar. cehaletin de böylesine pes.
  -2 ... darkranger
 7. 7.
  adaylığının açıklandığı an itibariyle, kendisine ve kariyerine yazık etmiş,acaba gercekten bu kadar namuslu siyasetçi varmı? diye düsündüren zatı muhteremdir.
  (bkz: siz gerçekmisiniz amca)
  5 -2 ... tabula rasa
 8. 8.
  (bkz: bi siktir git)
  3 -3 ... imroz
 9. 9.
  alakalı alakasız başlıklarda küfrederek, "hayır olmaz öyle şey çünkü şu vardır bu vardır" demek yerine seviyesini en çirkin şekilde ortaya koymayı yeğleyen seçmen kitlesi belli bir miktarın üstünde ise asla kullanamayacağımız kelime gurubudur bu. böyle topluma demokrasi 3 numara büyük.
  -2 ... birinci batarya
 10. 10.
  istanbul bir başka şimdi:
  http://resim.samanyoluhab...com/resim/memecan2801.jpg
  1 ... tocarg