bugün

ibb adaylarinin dehset icinde izledigim vaatleridir.

Yok hamilelere ucretsiz tasima, ogretmenlere ucretsiz tasima, yok durumu olmayanlara şu kadar aylik yardim.

Yahu siz kim oluyorsunuz da bizlerden toplanan paralari saga sola saciyorsunuz ? Sosyal devlet denen sacmaligin hicbir halta yaramadigini (kisa vadede etkisi hemen ortaya cikiyor ama uzun vadede vatandaslara ciddi bir vergi yukune sebrp oluyor) ne zaman anlayacaksiniz ?

Bana ne hamileden, ogrenciden, ogretmenden. Siz nasil olur da baskasinin parasiyla bir kesime indirimler, yardimlar vaat ediyorsunuz ? Uc kurus para kazanan calisan isciler, ogretmenler ve universite ogrencileri yararlansin diye mi alin teri akitiyor ?

Sosyal devlet,sosyal belediyecilik anlayisi iligimizi sömürüyor ve vatandaş gık demiyor.
vergilerle tokat manyagi yapilan vatandasin hizmetler karsisinda mala baglamasinin hazin bir hikayesi.
binali yıldırım: cemaatlere ve yandaş vakıflara yardım, rant derdi, eşe dosta tanıdıklara istihdam, çocukların, eşin, dostun, akrabanın altına belediyenin son model lüks araçlarının ve belediyenin tüm imkanlarının seferber edilmesi, bankamatik memurları, lüzumsuz şatafat, yolsuzluk, usülsüzlük ve rüşvet.

ekrem imamoğlu: şeffaf bir yönetim, cemaate, vakfa hizmet devrinin kapanması, liyakat, israfın ve gereksiz şatafatın önlenmesi, tasarruf. en önemlisi kesinlikle tasarruf, yıllardır akp yönetiminin sebep olduğu israf ve zararın engellenmesi.
yarısından çoğu gerçekleşmeyecek olan eylemlerdir. 2019 yılında hala seçim vaatleri ile kandırılabiliyoruz, bravo