1. 1.
  tecavüz batı'da da gayet olabiliyor. ama ne yazık ki bizim toplumumuz böyle durumlarla ilgilenmiyor.
  --spoiler--
  Ünlü rock grubu Lostprophets grubunun solisti Ian Watkins, mahkemede bir hayranının 11 aylık bebeğine tecavüz girişiminde bulunduğunu itiraf etti.
  Galler'de kurulan rock grubu Lostprophets'in solisti Ian Watkins’in pedofil suçlamalarını kabul etmesi müzik dünyasında şok etkisi yarattı.

  BBC'de yer alan habere göre, daha önce hakkındaki iddiaları yalanlayan 36 yaşındaki Watkins, bir bebeğe tecavüze teşebbüsü dahil olmak üzere çok sayıda çocuk tacizinden sorumlu olduğunu söyledi.

  Cardiff Kraliyet Mahkemesi'nde görülen davada, Watkins ve davada adı geçen iki kadın hakkındaki karar 18 Aralık'ta verilecek. Sanıklar aleyhindeki deliller, bilgisayarlar ve cep telefonlarından toplanırken, polisin, Galler ve Londra'daki çeşitli otellerde yaşanan tacizlerin görüntülerini ortaya çıkardığı belirtildi.

  Kadın sanıkların da "hem kendi çocuklarını taciz etmekle hem de çocuklarını Watkins'in taciz etmesini sağlamakla" suçlandıkları belirtildi.

  Ian Watkins tarafından 1997 yılında kurulan Lostprophets grubu, Watkins'in çocuk taciziyle suçlanmasından 10 ay sonra Ekim 2013'te dağıldığını açıklamıştı. En ünlüleri Last Train Home ve Rooftops olan beş albüm çıkaran grup, dünyada 3,5 milyon albüm satmıştı.
  --spoiler--
  http://www.cumhuriyet.com...aylik_bebege_tecavuz.html#
  ... stug
 2. 2.
  Çağ dışı bir hareket.

  Acilen para cezasına çarptırılmalıdır
  ... hz barbarossa