bugün

2013 Yapımı film. Ilk filmin kabuğu alınıp makyajlanarak yeni film olmuştur.

Film çıkalı baya olmus hatta malum yerlerde boy bile göstermeye başlamıştır.
ilk film kadar sinir bozucu olsa da ikincisine ne gerek vardı dedirten film. yine bir bayana yapılanlar içler acısı izledikçe insan erkekliğinden utanıyor.
bu sefer filmin anlatımı; biri bana tecavüz etsin de ben onlardan intikamımı hunharca alayim şeklinde olmuş. böyle bir anlatımla film ilk filmdeki o etkiyi yeteri kadar yaratamamış.

--spoiler--
taşak patlatma sahnesi ile fındık böyle kırılır dedirtmiştir.
--spoiler--
(bkz: dehşet ül vahşet)
ibret-i alem hep bunlar muhterem. Kadınları olumsuz etkilediği doğrudur. Psikolojik bağlamda yani. Sevgilinden soğuyorsun, öyle.
Erkek degil misiniz hepinizin çükü kopsun.
Benim ne suçum var aşkım ya ünlem

Ahahah.
Benimki kalabilir mi? Benim pipim masum....

(bkz: lütfen)
katie nin intikam anı başladığı andan itibaren, nıııııııııııııaaaaaaaaaahhhhhhhhhh nidaları ile izlenen film. insanın içindeki öfkeyi dışarı çıkarıyor resmen, o şerefsiz piçler geberirken zevkten dört köşe oluyorsunuz. film iyi güzel de, şu hastalıklı ibneyle annesi olacak o kevaşeyi öldürmedi ya çok sinirlendim. polisin yararından çok zararı değdi kıza, bok vardı sanki koşup geldi. sen o kadar acı çek sonra bi de suçlu ol, adaletine kanunlarına tükürdüğümün!!
Kurgu da olsa gerçekte bunun daha beterleri oluyor dedirten film. Daha acısı, evet daha acısı olan sonları böyle olmuyor malesef. Bazen adalet kimseye hizmet etmiyor. Erkeklikten soğutan film. Topunuzun belasını versin. Çok etkilendim. Bu nedir lan.
Mal gibi filmdir. Fakat;

--spoiler--

Kızın memintolar tombikto.
--spoiler--
şerifin "I am an ass man" deyip kıza dayaması ile kızın attığı çığlık iç parçalayıcıdır.
işkence sahneleriyle insanın adeta yağlarını eriten film.