bugün

audioslave'in self titled albümünden muhteşem bir parçadır efendim. dinleyiniz, dinletiniz...

Pearls and swine bereft of me
Long and weary my road has been
I was lost in the cities
Alone in the hills
No sorrow or pity for leaving I feel

I am not your rolling wheels
I am the highway
I am not your carpet ride
I am the sky

Friends and liars don't wait for me
I'll get on all by myself
I put millions of miles
Under my heels
And still too close to you
I feel

I am not your rolling wheels
I am the highway
I am not your carpet ride
I am the sky
I am not your blowing wind
I am the lightning
I am not your autumn moon
I am the night
audislave in muhteşem şarkısı , chris cornell in süper yorumu... üstüne söyleyecek söz bulunamayan şarkılardan.
http://www.youtube.com/watch?v=725iONdAu9Q
chris cornell'ın still too close kısmını, "tuu gkhloz" şeklinde söylediği şarkıdır, bu haliyle bir izzet yıldızhan izlenimi vermeye mi çalışmıştır?
bir başka harika audioslave parçası. chris in her zamanki müthiş sesi, yorumu.. hele " i am not your autumn moon, i am the night " dediği yer yok mu..
özellikle dolunayın çıktıgı gece, deniz kenarının soguk rüzgarını hissetmenize neden olan audioslave sahipli gaz parça.
'be yourself' isimli şarkıları dışında hiçbir şarkılarına ısınamadığım audioslave grubunun şarkısı.
sol framede görünce önce içimi bir hoş eden, "ne zamandır dinlemiyorum be ama şimdi işyerinde açamam ki" deyip grubun dağıldığını hemen ardından anımsayınca üzüldüğüm audioslave şarkısı.

chris cornell abimizin telaffuz konusundaki esnekliği, tom morellonun soloları ard arda zihnimin kıyılarına vuruyor.tom morello abimiz nerelerdedir acaba şimdi?

bu aralar daha bir melankolik olduğumdan herhalde hüzünlendim be sözlük. allahtan kaya gibi * eski albümlerimiz pink floydumuz ve pearl jamimiz var.

son anda edit:tam ekle butonuna basacakken sol framede en üstte ankara belirdi.bütün dünya anlaşmış gibi üzerime geliyor bu aralar ayy sözlüg.*
her şeyi anlatan şarkıdır. ama tabi herkesin anlayabileceği kadardır.
süper ötesi şarkıdır.
türkçe özetle ben senin oyuncağın değilim adamım ben, insan ol öyle gel diyen audioslave şarkısı. içi de bir hoş eder. dinleyin lan.
her dinleyişimde beni daha da çok içine çeken enfes bir chris cornell eseri.
i am not your carpet ride, i am the sky der giderim.
güncel Önemli Başlıklar