1. 1.
  Patlıcan lobisinin işi olması muhtemel çıkatmalardır. Hep Gılışdarın suçu. Ülkeyi mahfetti.
  6 ... serdarsl06
 2. 2.
  Dışarıdan bakıldığı zaman değil içeriden görününce anlaşılan çıkarmakardır. 5 senedir çalıştığım fabrikadan 10 gün önce 20 kişi çıkarıldık düşünün ki bizim orası devlet kapısından daha garantidir. Ekonomi patladı artık vergi diye skilmedik bir tarafımız kalmadı almanya'da 100 euro ile insanlar haftalık alışverişlerini yapabiliyorlar aynı durum bizler için geçerli değil bugün bir markete gittiğin zaman ev için harcamalar 350 lira tutuyor asgari. Tuvalet kağıdı 40 lira oldu amk ben böyle sistemin Ama kimse görmek istemiyor. Parası değerli olan gavur, değersiz olan müslüman oluyorsa binmeyin trilyonluk arabalara utanmadan meclis de 550 çeşit yemek çıkıyor diyorlar.
  9 -2 ... sucukyumurta
 3. 3.
  şu beka sorununu bir halledelim herkes dönecek işine. endişelenmeyin. bıyıklı muhtarınıza oy basmayı unutmayın bekamız buna bağlı.
  1 -2 ... caranthir
 4. 4.
  kredi faizinden yüksek mevduat faizi verilen bir ülkede kimse işçi çalıştırma riskine girmez, parayı faize basar.
  2 -1 ... ibni maymun
 5. 5.
  asgari ücret 2500 tl olsun diyen porsuk bıyıklı solcular eleştirmesin lütfen. solcular istedi,akebe yaptı.

  asgari ücret yüzünden işçi çıkarılmalarını eleştirecek tek kitle liberallerdir. söylediler. asgari ücreti yükseltmek çözüm değil, denendi bunlar hep dediler.
  1 -3 ... hubel
 6. 6.
  Maalesef işsizlik artacak.
  En kötüsü geride kalmadı, daha dibi görmedik.
  işten çıkarılmaların artması
  3 ... care4u
 7. 7.
  işten çıkarılmalar, yeni işçi alımlarının olmaması.. Ülke kocaman bir işsizler ordusuna döndü ama biz akıllanmayız, halk seçimini akepeden yana yaptıkça ve biz bu yönetime karşı gelmedikçe hak ediyoruz. Beter olun.
  2 ... amonyakcicegi
 8. 8.
  faiz arttirimi, asgari ucretin yukselmesi ve likidite hacminin dusmesi durumunun sonucudur. yuzde 20,35 enflasyon da bonus.
  1 ... alpagu acar
 9. 9.
  Yine ii lan Kongo gibi mi olak amk.
  1 ... deniz kusu
 10. 10.
  inşallah daha fazla devam etmez. Ama dedik kardeş, 1600 tl asgari ücrete mızmızlanan işveren 2000 tl'de kimsenin gözünün yaşına bakmaz dedik.
  ... sairceketli