bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    işletme okuyanların saldırılarına uğraması olası insan modelidir. işletme okumalarını tavsiye edeceğim kişilerdir.

(bkz: sen öyle san)*
    5 -3 ... candyman
  2. 2.
    kendi fakültelerinde dahi * yatarak mezun olunan bölüm olarak görülür. haksız da bir görüş değildir...
    5 -5 ... jeff murdock
  3. 3.
    diğer bölümlerle (iibf) kıyaslayınca doğru olan sanrı. ancak bir farkla, çeko daha kektir, eşşeği bağlasan geçer efendim.
    3 -3 ... borcu
  4. 4.
    başlık içinde kendi kendini zaten tanımlayan, üstüne bir de cahilce bilgilendirmiş bir başlıktır. bu tür başlıkların yasaklanması lazım. zira allah korusun, gün gelecek isletme bölümü başlığında 3 entry, bu bölümde ise 50 entry olacak.
    1 -1 ... friday night
  5. 5.
    iktisadi ve idari bilimler fakültesinin en cacık bölümlerinden biri olduğunu bilmek, bu bölümü okuyanların büyük bir çoğunluğunun kararsızlıktan ötürü seçtiğinin farkında olmak, "yata yata geçmek" tabirinin tam bu bölüme göre olduğunu düşünmektir.
    2 -3 ... carriye roxalina
  6. 6.
    boktan değil de kolay olduğu düşüncesindeyim.keza ben tabir-i caizse öküz gibi derslerime çalışmaya çalışırken ibf deki arkadaşlar derse bikaç defa gidip son gece çalışmayla okulu 4 yılda bitiriyolarsa çok zor olduğu söylenemez.tabi ki istisnalar kaideyi bozmaz.
    1 ... devekusu
  7. 7.
    ekonometri okuyan kişilerin düşünce tarzı ve sanımlarıdır. ne de güzel ve dogru düşünüyorlardır. *
    1 ... alayinaisyan
  8. 8.
    (bkz: dogru soze ne denir)
    1 -3 ... sobaninyanindayatanevkedisi
  9. 9.
    o zaman sende oku da görelim denilesi durumdur.
    -1 ... siradanbirisi
  10. 10.
    -sen ne okuyorsun evladım?
    +işletme okuyorum teyze.
    -olsun olsun önemli olan can sağlığı. iki yıllık mı o?
    +^%/!!
    5 ... alone9