1. 1.
  çalgı çengi gibi bi iş çıkarsa ortaya keyiften gebereceğiz demektir. merakla bekliyoruz bu projeyi. evet.
  9 -1 ... fikir muhendisi fikri
 2. 2.
  az önce tv'de reklamını görüp içimin içimi yediği projedir. efsane 3'lü yü bir arada bulunduran yapımın ne kadar yakında başlayacağını şuan çok merak ettim gece gece ve akıl almaz derecede sevindim.
  8 -2 ... kertenkere
 3. 3.
  üsküdar'a giderken'in baba adamlarının yeni projesi. murat cemcir var, ahmet kural var, sadi celil cengiz de var. Ha bi de yönetmen koltuğunda selçuk aydemir...
  Yalnız hacı abiler, o kadroda tülin özen'i de görmezsem çok darılır, üzülür, hatta kahrımdan ağlarım ben. Bir de allah aşkına şu dizi uzun ömürlü olsun. acayip hikayeler ve yeni başlayacak olan çıplak gerçek'ten dolayı star'a güvenim tam ama, yine de ne olur ne olmaz. ha bir de, haziranın 3.haftası başlayacakmış. çok bişey kalmadı yani, heyecanla bekliyoruz bakalım.
  10 -1 ... fatisali
 4. 4.
  Starda başlayacak olması muhtemel bir rayting beklentisi sebebiyle kısa sürede yayından kaldırılması ihtimali ile beni korkutan, güzel olacağını düşündüğüm, frangman itibariyle üsküdar'a giderken keyfini yaşatacağını sezdiğim dizidir. uzun soluklu olması temennimizdir.
  8 -1 ... dahasidawar
 5. 5.
  star tv'den beklediğim hareket olmuştur bu proje.
  oğuz cemcir, kasap hasssip ve hakkı selçük'ü bize tekrardan kazandırdığı için çok ama çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. her ne kadar farklı karakterler olsalar da(gerçi orası henüz belli değil) yine de selçuk aydemir kaleminden çıkacak işin bu adamlarca can bulması müthiş heyecana sürüklemiştir beni.
  Beklemedeyiz.
  7 -2 ... rockman800
 6. 6.
  çalgı çengi ekibinin starda yayınlanacak olan dizisi. hadi hayırlısı.

  aha link http://www.startv.com.tr/dizi/isler-gucler
  4 ... tabi o zamanlar gencim
 7. 7.
  ahmet kural, murat cemcir ve sadi celil cengiz in yer aldığı proje. çalgı çengi'yi 30 kez izlemiş biri olarak mutluluk verici bir proje.
  8 ... amaniee
 8. 8.
  leyla ve mecnunsuz yaz televizyonunu anlamdıracak iştir. bekliyoruz !
  10 -1 ... ben demistim demeyi seven adam
 9. 9.
  az önce tv de izleyerek haber edindiğim programdır. patlayacağı kesindir. o kadroyla patlamazsa zaten ben içimde patlarım. uzun soluklu olmasını diler, sayelerinde bol bol gülmeyi alışkanlık ediniriz.
  (bkz: çok sevindim be sözlük)
  3 ... chanandler bong
 10. 10.
  hep var olan şeyler.
  (bkz: rutin şeyler)
  3 -1 ... lajus
 11. işler güçler Başlığındaki Önemli Entry'ler