1. .
  kesinlikle yoktur. Ulan yok absürd yok bilmem ne, yok öyle bir şey dizide. Millet yalandan gülüyor diye, korka korka istemeden gülenin olmayan zekasıdır. E zaten normal gülen insanda zeka yoktur. Komedi anlayışı zaten aranmaz.
  1 -5 ... mordecai
 2. .
  vallahi bende gülemiyorum. şimdi eksilemeden önce bir oku ama. malesef bu türk diziciliğinin hatası, 1.30 saat dizi mi olur arkadaş. Adamlar da mecburen doldurmak için saçma sapan bir sürü enstantane koyuyorlar sıkılıyorsun.

  bakın mesela komedi efsaneleri, hiym, two and a half men, modern family, friends ve adını unuttuğum niceleri 20 dakika ama o nasıl bir 20 dakika. 3 saniye boş, öylesine sahne yok gerçekten 20 dakika yetiyor gülmek için. ama bizim dizilerimiz, prime time mantığını doldurmak için, uza da uza, uza da uza saçma sapan replikler. öff be diyip kapatıyorsun. sadece yalan dünya zerrinin repliğinden, 4-5 bölüm amerika dizi süresi çıkar.

  ben eminim, yalan dünya, işler güçler gibi potansiyelli, türk dizilerinde, sürenizi 20 dakikaya çekin deseler, çok daha kaliteli, komik yapımlar izleriz. dizi sayımız artar, arka arkaya patır patır izleriz.

  biliyor muydunuz: two and a half men ve the big bang theory arka arkaya yayınlanıyor. insane perşembe gecesini heyecanla bekler gülmek için.
  -2 ... kokorecci cakmaktas