1. 1.
  sözlük formatını tam idrak edemeden hasbelkader yetkili yapılarak yazarlarla sürekli polemiğe giren günden güne itici hale bürünen yetkilidir. harbiden çok yazık..
  10 -8 ... frank lucas
 2. 2.
  itici bir tip, "evlat olsa sevilmez" tanımına birebir uyum sağlıyor. söz konusu imamoğlu olunca sözlük formatı falan hak getire, açıyor ağzını yumuyor gözünü. hakaretler, aşağılamalar gırla gidiyor.

  taraflı da aynı zamanda, gerçi 2.500 tl maaş söz konusu hal böyle olunca da kimseyi tanımıyor, aklına estiği gibi yazıp çiziyor.

  (bkz: yetkili ekotroll)
  8 -7 ... iyesta sert
 3. 3.
  kuyruk acısının tezahur etmiş halidir. yaa işte ilgili başlıklarda yalanlarınız, pislikleriniz suratınıza vurulunca gelir böyle başlık açar ağlarsınız.

  işlem yapınca da "mod abi bizi çaylak ediyür ne olur bizim cezamızı aç ne olur ühühühü" diye ağlıyorsunuz yalakalık yapıyorsunuz. ne yapacağız peki ? yalakalık ile işimizi yapamaz hale getiriyorsunuz sonra işlem yapsın diyorsunuz.
  16 -4 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  eldivenle bile sevmeye değmez yetkilidir. oslom yopolonco mod obo bozo çoylok odoyor tatavasını geç çaylayı sen atıyorsun mod kaldırıyor demek ki formatı bilmiyorsun nerede kime çaylak atılır haberin yok gerçekten inanılmaz derece çok çok yazık..
  2 -4 ... frank lucas
 5. 5.
  yetkili aynı zamanda yazardır. frank abin seni özlemiş bir bdv aç da ağla biraz daha. arayı soğutmayın moderatör ile. milletin anasına karısına küfür edip çaylak oluyorsunuz sonra kansız kansız ağlıyorsunuz "sözlök formotono bolmoyor hoksoz yoro çoylok yopoyor" diye. şurada işini düzgün yapan 1 tane moderatör olsa hepinizi silerdi. yazdıklarınız bir b.ka benzemiyor sıfatınız insana benzemiyor. anal fanteziler yazan milletin anasına karısına küfür eden ahlaksızlarsınız.
  15 -2 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  şahsım kimseye hakaret etmemiştir bir tane hakaret göster hesabı siler giderim. kansız kansız ağlayan da sensin terbiyesizlik yapma ibiş..
  2 -5 ... frank lucas
 7. 7.
  şahsına bir, sana iki

  19865433 feyk hesabınla hep buradasın la zaten ibiş

  nerede sizin o götü başı oynayan

  ibiş ak troll mod abiniz ?

  hollandaya mı gitti yoksa o topoş ?????
  3 -1 ... pilihozlu haci baron bey
 8. 8.
  kuşkusuz ki bu sözlüğe fazladır.
  allah kurtarsın kardeşim.
  7 -1 ... strawberry blonde
 9. 9.
  Ekşi sözlük ve itü sözlüklerde başıma gelen hadise.
  ... bumerang
 10. 10.
  harbiden bunları insan yerine koyup polemiğe girmeye bile deymez ha köpekle tartışmışsın ha buradaki ak itlerle aynı şey.
  4 -2 ... nick koymayi unuttum