1. 1.
  Şovla ilgisi bulunmayan, takdir ve minnet duygusuyla yüreklendirme çabasıdır.

  Tam umutlanıyorum, güzellikler, iyilikler duyuyorum, hahhh bu sefer oldu, birbirimize perçinlendik, birbirimize sığındık diyorum sonra adamın biri çıkıp şov mov deyip saçmalıyor, balon gibi sönüyorum.
  Neden bu kadar kötüsünüz azizim?!
  7 -4 ... zeytinyagli dolma kalem
 2. 2.
  alkışlar işlerini yapsınlar diye değil moral için. her an, her saniye bu virüsün içinde, dibinde yaşasan senin de psikolojin bozulurdu.
  2 -2 ... sevgikelebegi
 3. 3.
  Eğer şov değilse o zaman evine sipariş getiren kargocuyu, kuryeyi de alkışla. Ayrım yapmamak gerek bence.
  2 ... b e n d e n a d a m o l m a z
 4. 4.
  epi topu 2 el çırpacaksınız neyin trıbi bu kadar .
  ... tyler durden 9029
 5. 5.
  motivasyon ve öz güvenin ne anlama geldiğini bilmeyen birinin açıklaması ya da başka bir niyet işlerini normal durumlarda yapan kişilere ekstra bir şükran veya motive edici bir eylem gerekmez haklısınız fakat durum biraz farklı bunlar insan ve üzerlerindeki baskıyı almak için herkesin bir şeyler yapması gerekir bence güzel bir hareket.
  -2 ... mescaline
 6. 6.
  Aman kimseye moral vermeyin,. Aman destek olmayın, bir anlığına bile olsa gülümsemelerine sebep olursunuz mazallah.
  2 -2 ... cupcake jemma
 7. 7.
  Hz. Cem Yılmaz'ın 2008 yılında öngörüde bulunduğu durum
  https://www.youtube.com/watch?v=OEF2VFL02g4+
  ... avanti
 8. 8.
  işini iyi yapan mütahit veya mühendisler ölüm riskini azaltır veya çöp toplayan insanlar hem şu günlerde ayrıca bir virüse maruz kalıyor hem de diğer sıradan günlerde Hastalık ve ölüm riskini azaltıyorlar daha buna benzer nice şeyler, velhasıl tuhaf.
  ... saviorangel
 9. 9.
  işini yapan insan koşullar ne olursa olsun yapar, yapmayan da koşullar ne olursa olsun yapmaz. bu iş ahlakından çok daha önce bireysel sorumluluk ve vicdan meselesidir.

  fakat şöyle de bir gerçeği unutmamak gerekir Ki; bu ülkenin sağlık çalışanları da, çalışmayanları da uzun zamandır eşit şekilde yıpratılıyor ve haksızlığa uğruyor.

  ağır ve uzun iş saatleri, güvensiz ve sağlıksız çalışma koşulları, yetersiz ücret gibi daha pek çok madde sayılabilir elbette. bir çalışanı yıpratan, çalışma enerjisini elinden alan her şeyi yaşıyorlar neredeyse. o yüzden ben, korkma ve panik yapma lüksleri dahi olmayan içinde bulunduğumuz bugünlerde, hak ettikleri saygıyı ve takdiri tekrar kazanmış olmalarına çok seviniyorum.

  çünkü diğerlerinin hepsi bir kenara sadece bu, bir insanı motive etmeye ve yaptığı iş her ne olursa olsun elinden gelenin en iyisini yaptırmaya yeterli fikrimce.

  dilerim dualarımızı ve alkış seslerimizi işitiyorlardır.
  5 -2 ... fikrimin ince gulu
 10. 10.
  Alıntı ''Kardeşim bir sağlık emekçisi ve yarın korona hastalarına ayrılan yoğun bakım servisindeki nöbetine gitmek için valiz hazırlıyor. Artık doktorlar aileleriyle birlikte yaşadıkları evlerini, onlara da bulaşmasın diye, terk edip hastanelerde kalmaya başlıyorlar.''

  Bu insanlardan bahsetmiştim, şuan en çok ihtiyaç duydukları şey moral..
  1 -1 ... mescaline