1. 1.
    kendisine 'neden olum sen matematiği anlamıyon? mal mısın sen?' denilen öğrencinin ortaokul yıllarını hatırlatan cevabı.. bilinmeyenin ne olduğunu bilse de a lı b li yurdum bilinmeyenlerini bilen öğrenci x i görünce korkar, apışır, matematikten kaçar..
    108 -5 ... rasko
  2. 2.
    (bkz: sonra bi de y girince karıkıza takıldım) cümlesinin öncesidir...
    60 -3 ... rasko
  3. 3.
    (bkz: yarılmak)
    5 -2 ... hendrix
  4. 4.
    işin içine bir de Q girme olayı vardır o da bi saçmalıktır. cok iyi hatırlıyorum ilkokul 3 yada 4'e gidiyorum *. hoca ödev vermisti kumelerle ilgili bir kümenin adı da Q idi. bütün sınıf affalladı kaldı cocuk nerden bilsin Q harfini??!! herkes 0 sandı tabiii.

- öğretmenim öğretmenim bisey sorabilir miyim?
    + söyle yavrum
    - öğretmenim bu boş küme mi demek?
    + hayır yavrum onun içi boşmu bak?? görmüyomusun???
    öğrenci afalladı, bir sürü fikir geçti aklından, ama o sıfır ne demekti bir turlu anlaymadı cesaretini topladı tekrar öğretmenine sordu
    - öğretmenim öğretmenim peki burdaki sıfır ne oluooo??o sıfır boş küme olmuomuuu??
    + evladım o sıfır deli o '' ku , ku' tamam mı?

(cocuk yine bisey anlamadı cunku omrunde ilk defa Q görmüştü ve öğretmeni sadece acıklama olarak ona k ve u seslerinden olusan sacma sapan ku kelimemsi biseyini söylemisti ama artık daha fazla soru sorma cesaretini bulamayan cocuk yerine oturdu)

- tamaaaam öğretmenim

buradaki öğrenci tamamen ben olup gercek yasamdan alıntıdır. *
    11 -3 ... jagatai
  5. 5.
    (bkz: isin icine x girdi ben anlamamaya basladim) *
    7 -1 ... arjen robben
  6. 6.
    (bkz: bu isin icinde bir is var)
    4 ... arabaciarabayatasget
  7. 7.
    bir de "x kare","x küp" gibi olaylar vardır ki insana intihar isteği getirir...**
    2 ... dom dom bullet
  8. 8.
    (bkz: hocam x demeyin rüyalarımıza giriyor)
    5 ... i dont need that shit
  9. 9.
    x'in kankaları y ve z'nin de insanlık için yarattıkları pis durumun sözcüklere yansıması... x bütün bilinmeyenleri temsil ettiğinden, $ey ettiğinden...
    3 ... dom dom bullet
  10. 10.
    (bkz: adapazari cik aradan)
    5 ... thedewil