bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    Cok isabetli bir eylemdir.Ne var ki yaşıyoruz motor gibi kalk çalış yat kalk calıs yat.insan ne kadar istemese bile rutinlerde boğulması sonucu vardığı kanaattir.Hayatta bir yenilik, farklı bir amaç, bir koyvermişlik,umursamazlık güzel şeyler anlamak yaşamın amacı (anlamazsak da anlamaya calışmak).
    2 -2 ... heredot1923
  2. 1.
    (bkz: mallıkta lider firma olmak)
    1 -1 ... eldenar tasartir
  3. 2.
    işi gücü bırakıp tibet'e yerleşmek için o lanet işe ihtiyacınız var. bu da hayata dair nasıl da kazıkçı bir ironidir, çözebilmiş değilim.

tibet'e bir uçak bileti kaç para, haberin var mı senin? tibet'te ne yer içersin, başını hangi damın altına sokarsın, güvenliğini nasıl sağlarsın, sap gibi yalnız ne yaparsın, dilini bilmeyen, dilini bilmediğin insanların arasında nasıl yaşarsın?

bak ben biliyorum bunları, çok düşündüm çünkü, işi gücü bırakıp tibet'e gitmeyi gerçekten istedim. ne oldu, sik gibi kaldım öyle, tibet değil de hindistan'da bir aşrama gitmeyi istedim sonra. nah gidebileceğimi görünce bu sevdalardan vazgeçtim. ganj'ın buz gibi sularında rüyalarımda yıkanıyorum.

devrelerim yandı benim, gidiyorum.
    1 -1 ... ashtarte
  4. 3.
    (bkz: hanım koş valizi hazırla)
    1 ... kafir kesen musluman kedi
  5. 4.
    maldivler, havaii, venezuella, brezilya kumsalları varken tibette keşişlerle gün doğumu ritüellerine koşmanın ne gereği var dememe sebep olan düşünce.
    ... raito
  6. 5.
    (bkz: rutinin kralı tibette lan)
    (bkz: sadece bağdaş kurup oturuyon aga)
    ... akmai