bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ibret vesikasıdır.

ben jenerasyon arkadaşlarımdan ciddi manada utanıyorum sırf bu yüzden. dünyada esamesi okunmayan, modası geçmiş, yaptıkları sikimsonik müzikleri iyice keyifleri kaçırmış olan müzik gruplarını "aşmış, olayı bitirmiş, soloları voöaaa" filan diye abartan salakları gördükçe halime şükrediyorum yeminle.

judas priest olsun, metallica olsun, iron maiden olsun, ac/dc ve ismini zikretmeye gerek duymadığım diğer saçma sapan gruplar olsun, hep bu bizim basiretsiz gençlerimiz tarafından hala el üstünde tutulmakta.

tabii bu adamlarda paragöz oldukları için, her yıl bir defa ülkemize gelip ceplerini dolduruyorlar ve salak gençlerimizin okul harçlıklarını çekip alıyorlar.

yahu, anne babanıza acıyın bari. götündeki kıllar ağarmış şu salak müzik grubu üylerine duyduğunuz anlamszı ve aptal hayranlıklarınızdan vazgeçin. hıyar gibi müzikler hepsi. yeminle sinan özen'den, coşkun sabah'tan müzikalite olarak daha iyi değiller.
    -2 ... espri yapamayan adam
  2. 2.
    geleneksel türk davranışıdır.
    (bkz: kör ölür badem gözlü olur)
    ... malama
  3. 3.
    bazı gruplar , şarkılar şarap gibidir. Yıllandıkça güzelleşir. Bir nevi yaşla orantılıdır. O dönemde metallica hayranı iseniz, yıllar sonrada şarkılarını duyduğunuzda etkilenebilirsiniz. sizin için işi bitmemiştir.
    not:benim dönemimde kim vardı hatırlayamadım iyimi..
    1 ... byebaykus