1. 1.
  israil'in Her sene bölgeye Bir kanser hücresi gibi yayıldığını gördüğümüz, parça parça olan işgal harekatlarıdır.

  işgalci sionist israil in filistindeki harekatları
  Yahudilerin yegâne hedefi tanrıyı kıyamete zorlamaktır.
  1 -2 ... aynadaki uc harfli
 2. 2.
  işgal falan yok bırakın bu facebook cemaat grubu paylaşımlarını.

  adamları aldılar karşılarına, açtılar çantayı, arazileri bize satın dediler. filistinli allahı para olmuş bedeviler de kaçırır mı fırsatı? buyurun dediler. resimde iddia ettiği gibi 1947'de falan da değil, ta 19.yy sonlarından beri devam eden bir şey bu toprak satışları.

  (#37310208)
  1 -5 ... caranthir
 3. 3.
  Ne satışmış bee,yahudilerin Yen'i yerleşim yerleri açmasını(dozerlerlerle Filistinlinin evlerini yıkarak)bm bile yasal görmeyip kınamıştır.sadece kınanama yaptırım gücü yetkisi Yok.
  2 -1 ... kalahari 1
 4. 4.
  Ne yazık ki doğrudur..

  Dozer meselesi filistinliler sattıkları yerlere bedava

  Tekrar yerleşmek istemelerinden kaynaklı 1900 lü yılların başından beri yahudiler sistematik bir şekilde buraları satın aldı..

  Hatta rivayete göre sultan abdulhamit buraları yahudilere satılmasını ileride görerek kendi üstüne tapu yapılmasını istemiş ve olay çıkmıştır..

  Not.. Musul ve kerkük ün tapusunu almış ama hiçbir işe yaramamıştır.

  Halbuki bir yer savaşta kaybedilse daği o yer kişiye ait ise o kişide kalır..

  Abdulhamid paşa denemiş ama şuan ki durum ortada...
  2 -1 ... gezdimgordumyenildim
 5. 5.
  Siyonitlerin bop uyguladiginin bir gostergesi. Biz de bir yahudiler kadar zengin olamadik.
  ... rebel12
 6. 6.
  Şimdi bu işgalci kavramını bir değerlendirelim; Yahudiler o bölgede müslumanlardan çok daha eski. Hz isayi idam ettiren roma valisi bile yahudiye valisi olarak geçiyor. Ki bunun daha öncesi de var. Kenan ili diye islami kaynaklarda geçen yer bildigimiz yahudi yurdu işte. Hz ibrahim yahudilerin atası, davud ve süleyman peygamberler tarihi yahudi krallari.

  Ama bunlarin hicbir önemi yok aslinda. E o zaman amerikanlar ülkeyi amerikan yerlilerine bıraksınlar, hayır fethin olduğu yerde işgal olmaz. Günumuzde de ister satin almiş olsun isterse silahla bir israil isgalinden söz edilemez. Taraflı ve haksız bir yorum olur bu.

  Ayrıca üstte bahsedilmiş ama yanlış; filistine kitlesel yahudi göçü abdulhamit devrinde başlar. Çünku avrupadaki yahudi karşıtliği o dönemde tavan yapar. Islamci ve muhafazakar cenahin zekasiyla övdügü hamitin bu işi iyi yönetemediği ortada. Hatta şu meshur theodor herzl'a madalya vermiş adam. Bunları derin kuyularda çukur tarihlerde bulamazsiniz.

  Ek; nazilerin iktidara gelmeden önceki sloganlarindan biri şu "yahudiler filistin e defolun". Yani naziler de yahudilerin anavatanı olarak filistin i görüyor. Hatta malum kudus ve çevresi dini ve siyasi açıdan hassas bir bölge olduğu icin hitlerin yahudileri ileri aşamada madagaskara sürme plani var ama o gunleri goremeden gümlüyorlar bildiğiniz gibi.
  1 ... gaspirali
 7. 7.
  Her zalim, zulmünün cezasını er yada geç görür. Akad kralı sargon (nemrud) urfadan hz ibrahimi (a.s.), attığı ateşte yakamayınca filistine sürgüne yollar. Ama ardından Babilin son demlerini yaşayan akad krallığına da kalmaz urfa. Bir sivrisinek yeter bitirmek için saltanatını. Bütün dünya siyonizmin emrinde bile olsa, gün gelir o pis yahudiler eninde sonunda yüce allahın el-kahhâr ismine çarparlar. Bu işler parayla değil sırayla.
  ... gazeloglu