1. 1.
  Her gün asgari ücret için yorulan, koli taşımaktan beli bükülen, kasada ürünleri tam bir bezmişlik ve bıkkınlıkla geçiren bim kasiyerinin, işine her gün lamborghinisi ile gidip gelmesidir.

  Bütün gün yorulduktan sonra bir de duraklarda mı sürünecekti arkadaşlar? Saçmalamayın.
  6 -10 ... essy
 2. 2.
  bim çalışanını bırak mühendis mimar olsan bile yıllık vergisini ödeyemezsin küba da yaşıyorum diyorsan orası ayrı tabiki.
  4 -1 ... bruce dickinson
 3. 3.
  6 aylık vergisi 17 bin lira olan araçla işe gitmektedir.

  işe lamborghini ile giden bim kasiyeri
  3 -1 ... eti cin baba
 4. 4.
  insanların işini, alın terini küçümsemek neyin kafasıdır. ne ile dalga geçtiğinizi sanıyorsunuz. allah c.c. dan dilerim ki daha beter duruma gelsin böyle düşünenler.
  2 -2 ... bittimiacaba
 5. 5.
  başlığı görünce gözümü avusturdum.
  2 -1 ... intiharkorkusu
 6. 6.
  Kahkaha attiran başlıktir. (bkz: Ütopya)
  1 ... yesilgozluhatunumbeenn
 7. 7.
  maaşı aylık vergisini ödemeye yetmez.

  selam ve duayle
  1 ... kazangap
 8. 8.
  Muazzam küfür yiyecek olan kasiyerdir. Hem Lamborghini'n var, hem de statüsü düşük olan işte çalışıyorsun. Yemezler koçum, küfür seansına sokarlar adamı.

  Ha, belki Magnum'un hediyesi olarak almıştır ama kaç yıl önce bitti Lamborghini kampanyası. O arabayı paraya dönüştürmeyenin ekonomik durumu elverişli değilse, kusura bakmayın ama akılsız olabilir.
  1 ... invader23
 9. 9.
  Üniversite ilk yıllarında mecbur çalışmak zorunda kalınca Tansaş adlı markete girmiştim. Orda serkan diye bir çocuk tanıdım. Kasiyerdi, bir süre sonra işe taksiyle gidip geldiğini farkettim. Nasıl olduğunu sorunca, kasada yapılabilecek bir çok yavşaklığı öğretmişti bana. Ama bizim saflığımızdanmıdır bilinmez o işlere hiç bulaşamadım, biz hep yaya devam ettik.
  Kasiyer deyip geçmemek lazım.
  1 ... emrefc
 10. 10.
  güzel bir nick olabilirmiş.
  1 ... question of heaven