1. 1.
    Mümkün mü arkadaşlar böyle bir şey? Var mı böyle yaşayan yazarlar merak içerisindeyim.
    1 -1 ... milimlik
  2. 2.
    sabahın köründe açılan spor salonu mu varmış? ama şunu yapan var. Sabah 5'te uyanıp, mailleri kontrol etme-o gün yapılacak günlük işleri planlama-kahvaltı yapma- evde birkaç spor hareketi (ya da kısa yürüyüş). Bunu yapanlar akşam 10-11 gibi yatıyorlar. Böyle daha enerjik ve mutlu olduklarını söylüyorlar.
    1 ... vasilissa
  3. 3.
    şunu yapan insanlara çok büyük saygı duyuyorum. her zaman sabahın beşinde kalkıp sporunu, kahvaltısını yaptıktan sonra işe giden insanlara imrenmişimdir. keşke bana da böyle bir özellik yüklense.
    1 ... aztaninmisunlu
  4. 4.
    Bir şeyi gerçekten isteyince vaktim yok diye ertelemeyi bırakıp zaman ayırıyorsunuz. Bir dönem düzenli yaptığım. Uyku tatlı ama güne enerjik başlamak daha tatlı*
    2 ... katyaportakalsuyu
  5. 5.
    sporun sadece spor salonunda yapıldığını sanan yazarları tanıma fırsatı sunan başlık.
    ... alwayspiizbecauseizmitliyiz
  6. 6.
    spor olsun diye işe yürüyerek gidiyorum o sayılırmı.
    ... nick koymayi unuttum
  7. 7.
    Zengin alışkanlığıdır. Sabah 10 da uyanır, 1 saat spor yapar, 1 saat yıkanır giyinur süslenir, babasının şirketine öğle vakti uğrar. Zira normal insanlar daha kargalar bokunu yemeden otobüs bekliyor, işe gideceğim geç kalmiyim diye erkenden düşer yollara. Malum sabahları trafik kilit oluyor, amaaaaan nerden bilsin arabası olan zengin piçleri..
    2 ... bozuk sokak lambasi