1. 21.
    Çok sıcak havalarda yapılmaması daha doğru.
    2 ... bonoo
  2. 22.
    evvela akşamları binmeye başla. her aksam terleyene kadar bin. sonra duş yap. boylece kısa bir sure sonra gozeneklerin açılacak ve artik terinin hic kokmadığını göreceksin. o zaman ise rahatlikla gidebilirsin. esasinda teri kokanlar bu isi asla beceremeyecek himbillar dır. onemseme dediklerini, onları parfümleri ile başbaşa bırak.

üniforman dolabında kalsın, bir de havlun olsun. ise gelir gelmez terini iyice kurula ve giyin. ayrica her gün duş almaya çalış, çok değil bir iki dakika.

bir de yoldaki tehlikelere dikkat et. en büyük iki tehlike mazgallar ve sokak başlarıdır. güzergahındaki mazgalları tanimalisin. bilmediğin yollara bodoslama girme. önce tehlikeleri keşfet. ve mutlaka her sokak başına yaklaşırken hızını düşür. zira muhtemelen frenlerin araba frenleri gibi güçlü değildir ve seni sollayip sokağa dönüş yapan bir arabaya bindirebilir, hayatından bile olabilirsin.

sen de doğru yolu bulanlardansin. iyi sürüşler.
    2 ... alyans takayim sana
  3. 23.
    Her gün 60 km yol yapmamı gerektirir.
    ... balistik karizma
  4. 24.
    Hep isteyip hic yapamadığım. Evimle isim arasında 20 dklik bir yürüme mesafesi var. O yolu yürüyerek gidiyorum. Aslında bisikletle gitmek daha bı pratik ve mantıklı ama hem yokuş hem ana cadde hem ara yol var ve hepsi tehlikeli yollar. Azıcık cesaretim olsa yapardım. Cocuk musun sen diyen arkadaşımı da hiç sallamazdim açıkçası.bedava Spor zaman kazanma yolu.
    2 ... manik minyon
  5. 25.
    iş yeri bisikletle gidilebilecek mesafede ise çok iyi olur.
    ... dertler derya olmus
  6. 26.
    ben işten ayrılmadan önce gidiyordum otobüs ve dolmuştan daha hızlı oluyor , yagmurlu ve çok soguk havalar da gidilmiyor sadece.
    1 ... berlinettaa
  7. 27.
    En mantıklısıdır. Şimdi benzin ve mazotun durumu belli. Ee arabaların fiyatları da ortada. En iyi gidin bin TL lik bir bisiklet alın işe öyle gidin. Yakınsa tabiki.
    6 -1 ... kale3112