1. 1.
    izmirli olması şaşırtmayan kadındır. kocasından boşandıktan 1 ay sonra kocası karısının whatsapp yazışmalarını ve otel odasında satın alma müdürü ile çekilmiş resimlerini yakalamış. bu karıların aldatmasına zengin olmakta engel olmuyor yahu. aldattığı kişi kocasının elemanı yani daha düşük rütbeli. demek ki ahlaksızlık içine işlemiş.

https://www.sabah.com.tr/...gini-ogrendi-o-goruntuler
    3 -13 ... 333444555666777888999
  2. 2.
    izmirden dem vurmadan önce Bari haberi okusaydın keko. Bak ne diyor

"bana bunu nasıl yaptın, hacı bir baba ve annenin kızı olduğundan dolayı sana güvenerek evlendim" demiş adam. Kadın da "kusura bakma üzgünüm, pişmanım" demiş.
    8 -3 ... conta behcet
  3. 3.
    vay amk dallas izler gibi okudum. bu ne cesaret iki evli insan. bu dünyanın çivisi çıkmış. ya da biz çok masumuz bilemedim.

https://www.mynet.com/wha...taya-cikardi-110104392804
    ... true
  4. 5.
    Kocasını aldatan, bununla da yetinmeyip kendilerini yakalayan çocuğunu da öldüren izmirli olmayan mütevazi köylüler gördü bu gözler.
    4 ... beyinkundakcisi2
  5. 5.
    doğrudur bi tek izmirde kadınlar aldatır.

senin o linkini attığın gazeteyi sikiyim, rulo yapıp götüne sokayım.
    9 -1 ... saldirayterk
  6. 6.
    aldatan kim veya nereli olursa olsun ahlaksızdır,
    izmirli diye genelleme yapmak da israil'e dostumuz diyen zındıkların icadı olsa gerek.
    3 ... cizlavit
  7. 7.
    koy izmiri, ver bir sarışın kadın resmi, aldatmayı da ekle yapıştır gitsin.
    izmirde böyle yapıyoruz hep çünkü. 10 yaşında çocuk tecavüzü bu kadar olay olmaz.
    iki insan isteyerek birlikte olmuşlar, ne bok yerlerse yesinler izmirli olsa ne massachusettsli olsa ne.
    aldattığı adam da evli konuşan yok. zorla feminist yapacaksınız adamı.
    4 -3 ... yastiklagezen
  8. 8.
    haber değeri yok.
    -1 ... ibni maymun
  9. 9.
    Ruhu kararmış, leş olmuş biri izmirli de olsa Anadolulu da olsa aynı iğrençliktedir. Ama iyi bildiklerimizin kötülükler yapması insanı ayrı bir etkiliyor.
    3 ... beyinkundakcisi2
  10. 10.
    kadın birde sevgilisiyle yatak resmi çekmiş.üstelik ikiside başkalarıyla evli. insan hanımıyla yatak resmi çekmeye utanır yahu.
    3 -1 ... k a f a k o p a r a n u s