1. 1.
  uludağ sözlüğe girip, 31 çekerken yakalanmak başlığını tıkladından sonra pc başından kalkıp, sayfayı da kapatmadan aşşağıya sigara içmeye inmektir.

  iş yerindeki çıtır kızlarında sayfayı görüp, kıkırdaya kıkırdaya size bakmaları, daha ne olsun?
  33 -5 ... serefsizimbenimaklimagelmisti
 2. 2.
  demin benim de başıma gelmek üzere olup son anda önlediğim olaydır. 31 çekerken yakalanmak başlığına tıklayıp aşağıda sigara içmeye gidip geldiğimde aklıma gelen hemen kapadığım pencere. reklamlara girecek ama kurumda şef olduğumdan sebep pc ekranıma öyle bakamazlar:)
  1 ... poetikaaa
 3. 3.
  (bkz: is yerinde yasanan dumur olaylar)
  ... thelma
 4. 4.
  3 tane 25-30 yaşlarında adam toplanmış, öğle arasında yemek yedikten sonra galerinin önünde sigara keyfi yapmaktadır. hepsi takım elbiseli kravatlı adamlardır. işte tam o sırada aralarından daha uzun boylu adam ortaya çıkar beatbox yapmaya başlar. öteki ikiside ayağa kalkar abi oynak birşey çalda oynayalım der. ve dedikleri gibi hep beraber beatbox yaparak koparlar. o sırada uzun boylunun babası ve galerinin sahibi hikmet abi gelir. hey maşşalah allah neşenizi bozmasın der ve ardından ver bakim olum re minörden bi oyun havası diyip o da oynamaya başlar. etraftakiler ise olayı şaşkınlık içinde izlemektedir.
  2 ... moruk
 5. 5.
  diş polikiniğindeki hastaların galoşları başına takma çabaları .. uyarmaktan bıkmış durumdaydım.
  3 ... he ce
 6. 6.
  işyerinde çalışan iki kız ile, gizlice ilişki yaşayıp, sonra ikisinin bunun farkına varması. bombaların bombası bir olaydır. kaçınız hemen oradan uzaklaşınız.
  3 -2 ... silverline33
 7. 7.
  iş yerindeki çay ocağını arayım derken mali işler müdürünü arayıp - benim odaya iki kahve biri sade olsun acil. deyip kapatmak. sonrası malum bi titreme sancı ateş kusma vs.

  numarayı gösteren telefona ne gerek vardı niye zahmet etmişler.
  2 ... bisorbanabi
 8. 8.
  cinsel organı kaşırken birilerinin görmesi de dumur edebilir insanı.
  ... serefsizimbenimaklimagelmisti
 9. 9.
  (bkz: kovulmak) varmıdır daha beteri amk.
  1 ... themachinist
 10. 10.
  bilgisayarda ki bütün programları çökertmek.
  1 ... aaaa ama