1. 1.
    an itibarıyla eşiğinde olduğum durum. sürekli mesajlaşıyoruz, seks içerikli göndermeler var. yemeklere beraber çıkıyoruz, pc başında çalışırken ya göğüsle bana değiyor ya da çay alırken hafif sürtünmeler ile ben ilgimi belli ediyorum. o evli benim ise sevgilim var.

ben bunu şimdi üst kattaki toplantı odasında ya da 16.00 dan sonra çay odası kapanınca bi tokmaklasam diyorum kral? çok mu şey bi durum olur?
    4 -31 ... massiveappeal
  2. 2.
    hayaller hayaller.
    fantezi dünyanıza zokayım.
    9 -3 ... hayta38
  3. 3.
    (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

Fazla söze gerek yok.
    4 ... nihilistefan
  4. 4.
    Tramessi Çıkabilir.
    1 -1 ... serdarsl06
  5. 5.
    işini seviyorsan Sakın yapma o boku ben bi kere yedim cenabetligimi işyerine bulaştırdım piyasanın en saglam işyeri 7 ayda takla.
    6 ... banav
  6. 6.
    iş yerinde sexs..

Pc başında çalıştığım şirketimizin cay hazırlama ve servis etme biriminde çalışan Halime hanim ile uzun süredir mesajlasiyoruz. Aslinda Benim sevgilim var, adı Elizabeth. Halime hanım evli ve çoluk çocuğa karışmış 45 yaşlarında 75 kilo civarı bir afet. Artık mesajlasmalarda abla felan derken belden assa girmeye başladık.

torna makinesi pardon PC başında çalışırken bana çay getirdiğinde orama burama sutturuyo.

Şimdi ben bu Halimeyi 'çay ofisindeki işleri bitince mi kistirsam, yoksa beyaz yakanın mesaisi bitip eve gittigindemi. He kıral? ne diyörsün?

'Hikayenin orjinalidir.
    3 -2 ... bir istanbul beyefendisi
  7. 7.
    herkesin hayali. hep de eski işyerinde diye anlatırlar. ne var yenide olanlardan da bahsetseniz.
    2 -1 ... evli bedelli torpilli
  8. 8.
    dont dip your pen in the company ink.
    ( kalemini şirket mürekkibine batırma )
    2 ... judas
  9. 9.
    Kimileri bunu yapacak kadar cesur. Vay anam vay ot gelip saf geçmişim iş dünyasından.
    -1 ... thelma
  10. 10.
    Eğer minibüsçüyseniz, yani minibüsünüz iş yeriniz ise:
    https://video.uludagsozluk.com/v/ilk-buluşmada-ağzına-zart-diye-verdim-164909/

5 ... zvezda