1. 1.
    istanbul'da bir tekstil firmasında yaşanan ve mahkemeye taşınan olay sonrası tüm işçileri ilgilendiren emsal karar.

Firmada çalışan bekar iki işçi, mesai saatinin bitiminde diğer işçilerin yanında birbirine sarıldı. Bu durum kameradan iş yerini izleyen patronun dikkatini çekti. Kadın çalışan, olay sonrası istifa etti. Erkek işçi de profesyonel çalışma prensiplerine aykırı davrandığı gerekçesiyle tazminatsız işten atıldı. Ardından işçi soluğu mahkemede aldı. işçi haklı bulununca karar temyiz edildi. Devreye giren Yargıtay'dan emsal karar çıktı. Mahkemenin kararını bozan Yargıtay, mesai bitiminde bekar iki çalışanın iş yeri sınırları içerisinde birbirine sarılmasını haklı fesih nedeni olarak gördü.

Www.haberturk.com/is-yerinde-sarilan-isci-hakkinda-yargitay-dan-emsal-karar-2540024-amp
    1 -2 ... bu nick kullanilamaz
  2. 2.
    işten çıkarılabilir fakat tazminatı verilerek.
    bu arada tazminatın yarısı belki de istifa eden kadına gitti belli mi olur.
    3 -1 ... pitislarin hamcisi
  3. 3.
    düşman olun zaten sevmeye sevilmeye. dövseydi kimse dönüp bakmazdı bile.
    11 -3 ... anneee bittiii
  4. 4.
    heeeyt önce doğru düzgün link vermeyi öğren lan.
    3 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    Haklı değil ama geçerli neden olabilir bu en fazla.

Yanlış karar vermiş yargıtay.
    2 ... flat head
  6. 6.
    doğru bir karar.
    iş yeri aşnafişne yeri degildir.
    iki gün sonra ayrılıp trip atmaktan is yapmaz böyle tipler. gördük yaşadık.
    3 -4 ... fanfan la tulipe
  7. 7.
    Patron kameradan izledi felan hikaye, Muhtemelen yalamanın biri şikayet etmiştir.
    2 ... ortamlarin suratsizi
  8. 8.
    o zaman her çalışan kavulabilir, neden mi ?
    e olm bütün patronlar biz işçilere sarılmışlar,
    elleri cebimizde, yediğimiz lokmaya kadar uzanmış elleri,
    sömürüyorlar sarıp sarmalayıp.
    2 ... mukukulu
  9. 9.
    ulan sanki burası Arabistan amk

bu ne yaa

kadına sarılmak yasak
    dokunsan taciz derler yasak

oldu olacak tüm kadınları cam
    fanus alın ..
    1 -1 ... diablo1987
  10. 10.
    Kafayı din - imanla bozmuş bir ülkede şikayetçi patronun yargıtay tarafından haklı bulunarak onurlandırılması.
    Yargıtayın kararına şaşırmadım hiç. Bir de ahlaksızlık notu düşmüşler. Yargıtay üyelerinin nasıl yaşadıklarını da çok merak ettim ayrıca.
    Bu kafalar bu ükede kadın cinayetlerinin artışına sebep olmuştur. Ee, öyle ya kimse birbirini sevmesin sarılmasın.
    Keşke birazda ırza geçenlere ahlaksız diyebilseler, diyebildiklerini ben hiç duymadım.
    Siz duydunuz mu?

Bangladeşh'e doğru havalanıyoruz beyler, kemerlerinizi bağlayın.
    2 ... non andrea