1. 1.
    bir adet soru.
    adının aslı olduğunu bildiğim şahsiyet masa artistlik yapıyor.
    toplantı ortamı.
    ben bilirim ben ederim ben tutarım tavırları var efendim. ukala ve aslında hiçbir sikim bilmiyor.
    neyse diyorum kendi kendine eğlensin tatmin etsin kendini.
    4 erkek 6 kızız. kim ne bilgi almak için ortaya bir şey sorsa bunun hep bir yorumu var.

kübra:acaba bu evrakları nasıl halledeceğiz bileniniz var mı?
    aslı:ben biliyorum ama sizinle vakit kaybedemem içerde şefim bekliyor.

yavaş yavaş sinirleniyorum. bu tavırlar ne amına koyayım sanki aynştayn bana. şefi de varmış bak bak şimdiden yavşamaya başlamış.

ve iplerin koptuğu an:

aslı:ama madem bana muhtaçsınız hadi anlatayım elime yapışmaz nasıl olsa.
    evet. bakın o evr...
    ben:aslı.

aslı:evet?
    ben:şefin beklemiyor mu senin?
    aslı:bekliyor.
    ben:o zaman defol siktir git şefinin yanına beni deli etme burda sabahtan beri haddini bil.

aslı:üüüühühühühühühühühühühühüh

ertesi sabah beni insan kaynaklarından aradılar dediler ki boşver önemli bir şey yok.
    işin sonunda ben çalışıyorum o atıldı.

evet.

sizce neden ağladı arkadaşlar?
    3 -5 ... biyrunefenim
  2. 2.
    (bkz: kesin yaşanmıştır bu)
    regl döneminde olabilir çok da suçu kendinizde aramamanız gerekir.
    7 -2 ... kan tutan kasap
  3. 3.
    (bkz: yaşandı efendim gerçekten bak)

haklı olabilirsiniz.
    3 ... biyrunefenim
  4. 4.
    Belki insanlar tarafından saygı görmek için böyle davranıyordu. Sizin de bunu demeniz gururunu kırmış olabilir. Başka bir düşüncem ise gerçekten ukala bir insandır ve sizin bu sözünüzü hiç beklemiyordur ve o anda en mantıklı seçenek ağlamak olmuştur.
    2 ... birteselliveryadasenbilirsin
  5. 5.
    Genelde hem hiçbir işten anlamazlar hem her şeyi berbat ederler hem de pozitif ayrımcılığa uğrarlar

Kadınların çalıştığı ortam dedikodu kavga fitne ve fesattan geçilmez ara sıra haddini bildirmek gerek

Tabi kadını her durumda haklı gören ılık yöneticileriniz yoksa .
    1 -2 ... isminiunutanadam
  6. 6.
    öyle karakteri bozuk yalamalar iş dünyasında her yöneticinin bir numaralı adamıdır. yani anlattığın hikayenin ne kadarı doğru bilemem. ama onun işten atılmış olmasına inanmıyorum.

çünkü her patron etrafında gammaz, yalaka ve köle bir orospu çocuğu bulundurmak ister ki işleri daha rahat ve kontrollü yürüsün. hatta çoğu işyerinde görmüşsünüzdür, patronlar babacan iyi adamlardır ama müdürlerin %90ı orospu çocuğudur.
    3 ... sigara icmiyorum
  7. 7.
    Hikayede tek inandırıcı olmayan kısım kadının işten atılma kısmı.

Her yönetici yanında bu tarz işten anlamayan ama yalakalık yapan özel dosya erbabı kadın ister

Bunların işten atılma gibi bir durumu söz konusu olamaz.
    2 -1 ... isminiunutanadam
  8. 8.
    program bir "mt programı"ydı.
    yani yönetici yetiştirme programı.
    belki de düşük kalitede bir müdüre yavşaklık edecek , yöneticiliğin yanından bile geçemeyecek tipler istememişlerdir.
    1 ... biyrunefenim
  9. 9.
    işten atılma kısmı da normal. Her patron şef yada müdür yalaka ister ama istediği ortaya çıkarsa da düşünmeden yol verir. Ortaya çıkmasından hazetmez.

Tavır iyiymiş. Aglayarak üste çıkmak istemiş yada sen kimsin sorusu sorulunca mal olmuş. iyi olmuş.
    -1 ... manik minyon