1. 1.
  -Öncelikle ad, soyad, doğum tarihi, açık adres, telefon numarası, işte gerekliyse boy-kilo gibi şeyler kişisel bilgiler bölümü olarak yazılmalıdır.

  -ikinci bölümde erkekler için askerlik durumu ile başlanabilir. Daha sonra eğitim durumu, eğitim ile ilgili varsa ekstra kurslar yazılır.

  -son bölümde tecrübeler olmayacağından hobi gibi salak saçma şeyler yazılmamalıdır. Sizi işe alacak adam sporunla, dansınla, kitabınla ilgilenmiyor çünkü. Onun yerine "hedefler" bölümünü açarak kariyerinizde varmak istediğiniz yeri yazabilirsiniz. Bu bölüm 5 yıl sonra kendinizi nerede görmek istiyorsunuz gibi abidik gubidik işveren sorularına cevap olacaktır. Çünkü işveren kariyerinde ilerlemek isteyen, bir hedefi olan çalışanı işe almak ister.

  -son olarak mutlaka fotoğraflı cv hazırlamanız gerekmektedir. Fotoğraf da iyi göründüğünüz bir fotoğraf olmalı. Cv arka planı da düz beyaz zemin yerine başka renkte veya tasarımı başka özellikte yapabilirsiniz. Örneğin 3 bölüm yaptığınız cvnin her bölümlerini dikdörtgen şeklinde arka fondan ayrı bir renkte yazabilirsiniz. Böylece farklı renkleri; cvler arasından next next yapan işverenin gözüne takılacaktır.
  2 ... kudurun
 2. 2.
  Hazırlamamalı.
  1 -2 ... ji96
 3. 3.
  Yaz biraz senaryo amk at bir kaç arkadaşının telefonunu çalıştığın eski iş yerinden müdür diye öyle göte böyle yarak.
  ... vigilante8
 4. 4.
  cv değil de önden bir dayı hazırlanmalı.
  1 ... bedreddin
 5. 5.
  böyle.
  iş tecrübesi olmayan nasıl cv hazırlamalı

  sözlük formatını yerle bir eden soru.
  2 -1 ... sneeuwwit