1. 1.
    her sabahın köründe uyanıp elleri zengin etme yolunda düştüğüm iş yolundan henüz vakit geç olmamışken ayrılmaya karar verdim.

öyle herkes gibi "inşaat yapalım, mandıra kuralım, solucan boku üretelim" yok.

bakın arkadaşlar sürdürebilirlik dünyada önem kazanıyor bu da geri dönüşüm sektörünün türkiyede de önemli bir hal alması anlamına geliyor.

onca yıl okuyup, erasmus yapmış, yüksek lisansı reddetmiş biri olarak kağıt, plastik, pet geri dönüşümü yapmaya karar verdim. hesaplamalarıma göre istediğim sistem oturursa ayda 3 doktor maaşı bırakacak başlangıçta. şayet büyüyebilirsek aylık 3-4 milyon tl gibi rakamlara ulaşılabilir.

siz greenpeace kurumunu gerçekten doğayı koruyor mu sandınız?
    yanıldınız.

bir arazi, pres ve kepçe.

var mı kahramanmaraş civarında bana ortaklık edebilecek.
    1 -2 ... biyrunefenim
  2. 2.
    şevkini kırmak gibi olmasın da, bulunduğu yerin belediyesinden torpilin yoksa o şirketi yaşatmazlar. ayrıca gerekli malzemeler bir arazi, pres ve kepçe değil. saha personeli, fabrika personeli, çevre mühendisi ve saha ile şirket arasındaki koordinasyonu sağlamak için fazla sayıda araç ihtiyacın var gerek binek gerek kamyon olarak.
    2 ... masklavi
  3. 3.
    hurda dükkanı açacak bu.

bilmeyeni alır götürür bu meslek.
    uzak durun.
    ... rabb in nefesi
  4. 4.
    Tuzak soru.
    ... ilgisiz ve sorumsuz insan
  5. 5.
    adı da çüklük bank olsun.
    1 ... mortimer
  6. 6.
    En azından mücadele var meme yok. Tebrik ettim.
    ... rockonbaby
  7. 7.
    O işte tutunabilmen için Niğdeli olman lazım.
    Niğdeli değilsen barinamazsın.
    3 ... turkmen begi
  8. 8.
    “işinden istifa edip şirin ufak bir cafe açmak isteyen bi gerizekalı varsa biz cafemizi devrediyoruz”.
    1 ... anto