1. 1.
    2014 ilk 8 ayında 1274 kişi hayatını kaybetmiş durumda bu ortalama ile bile dünyada lideriz. adı ekmek parası olan bir savaş yaşıyoruz, her geçen gün kayıp veriyoruz, devlet insanını önemsemiyor.sistem kendini denetleyemiyor, olan ekmek parası peşindeki canlara oluyor ve sonra arkalarından şehit oldular deniliyor.
    2 ... mukukulu
  2. 2.
    "Bu işin fıtratında var"...

Sen aynen devam et, durmak yok!
    ... nokia3310
  3. 3.
    otokontrol sistemi gelişmediği sürece lider olmaya devam edeceğimiz durum.

işvereni aklamak için demiyorum asla onlarında bazı noktalarda suçu var ama türk insanı olarak her siki ben bilirim diye atlayan işi yapınca amirine yaranmaya çalışan işçilerimiz var. neden yapıyor bunu zam ayı geldiğinde ooo ahmet her işi yapıyor mehmet'ten 50 lira fazla zam yapalım der mi işveren acaba mantığıyla tamam belki paraya ihtiyacın var anlıyorum 50 lira bir işçi için çok önemli ama değer mi be güzel kardeşim hayatına?

sonra sen o arızayı gidersen bile sanıyor musun başındaki amir işi ahmet yaptı diyor üstlerine ben yaptım diyor gerizekalı kardeşim benim sen yine babaları alıyorsun yani.

lan geçen adam 750 lik boya kazanının içine girmiş ulan dangalak anan sikilecek haberin yok ne sikimi arıyon orada hayır teknik ekip var çağır amirini söylesin bakımcılara adamlar gerekeni yapsın sen sik mi arıyon kazanın içinde o adamlar otursun diye mi para alıyor orada her işi sen yapacaksan niye onlara para ödüyoruz ?

sonra ölünce vay efendim iş kazası ee anten bilmediğin boka burnunu sokarsan ölürsün tabi.

yani demem odur ki kazaların yarısı işçinin mallığından olur.
    ... necati bilader
  4. 4.
    Adamın o kadar fanı varki bundan bile prim yapmasından korkuyorum.
    ... dar hejirok
  5. 5.
    -Takdiri ilahi efendim her ülke de oluyor bu.
    +nah öyle senin on katın maden çıkartan avrupa ülkelerinde neden bu kadar ölüm olmuyor. O namusuz maden işletmecileri üç kuruş fazla para kazanabilmek için güvenlik önlemlerini gereksiz bir harcama olarak görüyor. Bir de bunları görmezden gelip rüşvet alan namusuzlar var hangi birisini söyleyeyim bilemedim. Sizin böyle namusuz olmanız da takdir'i ilahi olsa gerek Allah sizi de böyle yaratmış ne yapacaksınız.
    ... altrnatifakim